in , ,

Hitman 3’ün Çıkış Tarihi Açıklandı!

IO Interactive tarafından geliştirilen ve yayıncılığı üstlenilen 2016 yılında başlayan World of Assassination Trilogy üçlemesinin son halkası olacak Hitman serisinin yeni oyunu Hitman 3‘ün çıkış tarihi geliştirici tarafından açıklandı. Detaylar haberimizde.

Aksiyon-gizlilik oyun türü denince akla gelen önemli isimlerden birisi olan HITMAN serisinin, yeni üçlemesinin son halkası Hitman 3’ün tanıtımı ilk olarak PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde yapılmıştı. Üçlemeyi sonlandıracak ve Ajan 47 ile zorlu görevlere yelken açacağımız Hitman 3’ün çıkış tarihi geliştirici ve yayıncı olan IO Interactive tarafından biz oyunculara açıklandı.

Ajan 47 ile üçlemeyi sonlandıracağımız ve birbirinden zorlu yeni görevler yapacağımız Hitman 3, IO Interactive tarafından yapılan açıklamaya göre 20 Ocak 2021 tarihinde PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X, PlayStation VR, Google Stadia ve PC platformları için çıkışını yapacak. Oyun PC platformunda ilk 1 yıl Epic Games Store‘a özel olacak. Yeni nesil konsollar için ise ücretsiz yükseltme fırsatı sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hitman 2'nin İlk Bölümü Ücretsiz Oldu!

Oyunun ön siparişi de açılmış durumda. Oyunun Standart ve Deluxe Edition adı altında iki farklı sürümü bulunuyor. Bunlardan ilki adı üstünde standart sürüm iken Deluxe Edition ise ekstra sözleşme, oyun içi ekstra kıyafet ve birçok öğeyi bünyesinde barındırıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  6 Saçma Oyun Pazarlama Kampanyası

Siz Hitman serisi ve yeni çıkacak Hitman 3 hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fall Guys’ın İkinci Sezonu Duyuruldu!

Unknown9: Awakening Yeni Nesil İçin Duyuruldu!