in , ,

Hitman Serisinin Yeni Oyunu Hitman 3 Duyuruldu!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, IO Interactive tarafından geliştirilen aksiyon-gizlilik oyunu Hitman’in yeni çıkacak oyunu Hitman 3 duyuruldu. Hitman 3 ile Ajan 47’nin gizlilik ve heyecan dolu macerasına tekrar dönüyoruz. Detaylar haberimizde.

The Future of Gaming etkinliğinde odlukça fazla indie yani bağımsız oyun gösterildiğini söyleyebiliriz. Hitman 3 ise bu oyunların yanında biraz daha ses getirecek ve kayda değer denebilecek Hitman serisinin 3.oyunu olacak ve geliştiricilerin tabirine göre World of Assasination Üçlemesi’nin son oyunu Hitman 3 oluyor. İlk olarak bu üçleme 2016 yılında sadece Hitman adı altında piyasaya çıkan Hitman oyunu ile başlıyor ve yeni çıkacak Hİtman 3 ile tamamlanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God of War En Hızlı Satan Özel Oyun Oldu

Fragmanda pek fazla detay bulunmuyor. Karanlık bir ormanda başlıyoruz ve bir takım ajanlar Ajan 47’nin peşinde. Ormanın karanlık derinliklerinde mükemmel bir sessizlikle hedeflerini etkisiz hale getiren Ajan 47’nin yüzünü ilerleyen saniyelerde görüyoruz. Yüz modellemeleri de oldukça güzel ve başarılı duruyor. PlayStation 5’in güçlü donanımı ile oldukça kaliteli bir oyun deneyimi yaşayabiliriz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam'de 59 TL'ye Satılan Shadow Warrior 2 GOG'da Ücretsiz Oldu!

Hitman 3’ün çıkış tarihi ise Ocak 2021 olarak belirtiliyor. 2021 yılına Hitman 3 ile giriş yapıyoruz denebilir. Siz Hitman serisi ve Hitman 3 hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Resident Evil 8: Village Duyuruldu!

Horizon: Forbidden West PlayStation 5 İçin Duyuruldu!