in , ,

Hitman Üçlemesi PlayStation VR’a Geliyor!

6 Ağustos 2020 Türkiye saati ile 23.00‘da düzenlenen PlayStation 4 ve PS VR ağırlıklı olmak üzere gelecek üçüncü parti oyunların duyurusunun yapıldığı State of Play etkinliğinde, Hitman 3‘ün çıkışı ile 2016’da yeniden başlatılan Hitman üçlemesinin PlayStation VR‘a geleceği duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Geliştirici IO Interactive ve Sony, State of Play etkinliğinde Hitman 3’ün çıkışını bir kez daha hatırlattı ve yeni tanıtımda PlayStation VR’a dikkat çekildi. Hitman 3’ün çıkışı ile birlikte 2016’da çıkan Hitman oyunundan Hitman 3′ kadar gelen tüm üçleme PlayStation VR üzerinden oynanabilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

”World of Assassination Trilogy” kapsamında çıkacak üçlemenin son oyunu Hitman 3’te, ilk iki oyunun tüm bölümleri ve bölgeleri yer alacak. PlayStation VR üzerinde Hitman 3’ü açıp ilk iki oyunun bölümlerine erişim fırsatı sunulacak.

State of Play etkinliğinde gösterilen fragmanda birinci bakış açısıyla Dubai’de bir hotelin içinde Ajan 47 ile etrafı geziyoruz ve suikast düzenleyeceğimiz hedefimize doğru ilerliyoruz. Hedefimizin arkasından gizlice yaklaşıyoruz ve boğma telini elimize alıp hedefimize saldırıyoruz. Tam bu noktada fragman sonlanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation 5 Türkçe Seslendirmeli Reklam Videosu!

Hitman 3, 20 Ocak 2021‘de PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5, Xbox Series X, PS VR, Google Stadia ve PC platformlarına çıkışını yapacak. İşte etkinlikte gösterilen fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Yeni Oyun Dizisi 3 Out of 10 Epic Store’a Çıktı!

John Wick 5 Resmen Duyuruldu!