IO Interactive tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayıncılığı üstenilen, sezonlar halinde çıkışını gerçekleştiren Hitman, önceki oyunlardan sonra farklı bir çıkış tarzı sunduğu için bazı Hitman hayranları tarafından yoğun eleştiriye maruz kalmıştı. Buna rağmen inceleme puanları gayet iyi olan Hitman’in yaza özel paketi Summer Pack çıktı ve 31 Temmuza kadar PS4, Xbox One ve PC platformları için ücretsiz oldu.

https://twitter.com/Hitman/status/1019137126754148352

SUMMER PACK NEDİR?

Summer Pack, Hitman için çıkarılan özel bir yaz paketi. Bu yaz paketinin içinde oyunun normalde 13 TL olan ve Ajan 47’nin Fas’ta yaşadığı maceraları konu alan Marakeş bölümüne ücretsiz olarak erişim sağlayabiliyorsunuz. Bunların dışında 40’ın üzerinde meydan okuma, 2 adet hikaye görevi, kontraktlar, 17 adet kazanılabilecek başarım, Marakeş bölümüne özel bolca ganimet gibi bir sürü özellik ve toplam 6-7 saatlik bir oynanış, bu yaz paketinin içinde biz oyuncuları bekliyor. Bu paketin ücretsiz kalma süresi 31 Temmuz’a kadar. Eğer paketi 31 Temmuz’a kadar indirirseniz, oyun sonsuza dek sizde kalacak bunu da belirtelim. Son olarak bu paketin oyunun bütün sezonlarını yani tam sürümünü içermediğini de eklemek isterim. Bu güzel fırsatı kaçırmayın.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Far Cry 6'nın Kapak Fotoğrafı ve Bilgileri Ortaya Çıktı!
NEREDEN İNDİRECEĞİZ?

Oyunu PC için indirmek isterseniz buraya, Xbox One için indirmek isterseniz buraya ve son olarak da PS4 için indirmek isterseniz ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır. Bu fırsatı kesinlikle kaçırmamanızı öneriyorum ve şimdiden herkese iyi oyunlar diliyorum.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

God of War İncelemesi

Life is Strange Android Platformlara Çıkışını Yaptı!