in , ,

Hızlı ve Öfkeli 9’da Uzaya Gidilecek!

Universal Studios tarafından çekilen ve hazırlanan Hızlı ve Öfkeli serisinin yeni filmi olacak Hızlı ve Öfkeli 9′da uzaya gidileceği söylentileri doğrulandı. Hızlı ve Öfkeli oyuncularından Michelle Rodriguez, filmde uzaya gidileceğini doğruladı. Detaylar haberimizde.

İlk filmi 2001 yılında piyasaya çıkan Universal Pictures’a ait Hızlı ve Öfkeli serisi, 19 yıldan beri sinema sektöründe aktif olarak yeni filmlerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Serinin her filminde sınırlar zorlanıyor. Hızlı ve Öfkeli 5 ile birlikte yarış konseptinden çıkıp arabalı aksiyon temasına geçen serinin son filminde ise sınırlar aşılıp uzaya gidilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade, Steam Ödülleri'nde Desteğinizi Bekliyor!

Uzay söylentileri ortalıkta dolaşıyordu ancak bir doğrulama söz konusu değildi. Hızlı ve Öfkeli serisinde Dominic Toretto’nun eşi Letty karakterini canlandıran Michelle Rodriguez, Hızlı ve Öfkeli 9’un uzayda geçeceğini doğruladı.

Bu doğrulamanın arkasında bir şaka mı yatıyor bunu bilmiyoruz ancak Hızlı ve Öfkeli 9’da uzayı görmemiz büyük bir ihtimal gibi duruyor. Bakalım uzay ve otomobiller kullanılarak neler yapılabilecek?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Next Up Hero Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Hızlı ve Öfkeli 9, herhangi bir aksilik olmadığı sürece 2 Nisan 2021’de vizyonda yerini alacak. Siz seri ve serinin yeni filmi Hızlı ve Öfkeli 9 hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Prince of Persia: The Sands of Time Remake Duyuruldu!

Prince of Persia Remake Tepkilerine Ubisoft’tan Cevap!