in , ,

Horizon: Forbidden West PlayStation 5 İçin Duyuruldu!

11 Haziran 2020 Türkiye saati ile 23.00’da gerçekleştirilen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde, Guerilla Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak PlayStation 4 özel olarak çıkan daha sonra ise PC’ye de gelen Horizon Zero Dawn’dan sonra Horizon serisine ait yeni oyun Horizon: Forbidden West PlayStation 5 için duyuruldu. Detaylar haberimizde.

Guerilla Games tarafından geliştirilen Horizon: Zero Dawn Şubat 2017’de çıkışını yapmış ve PlayStation 4 özel oyun olarak büyük bir ilgi toplamıştı. Adından söz ettirmeye başlayan şirket ve Horizon oyunu, ardından PC’ye de çıkışını yapmıştı. Horizon serisi için macera bitmedi. Horizon: Forbidden West, muhteşem grafikleri, çevre ve sunduğu atmosfer ile PlayStation 5’in gücünü de kullanarak karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SPIDER-MAN'IN ÇIKIŞ TARİHİ AÇIKLANDI

Oyunun adında yer alan Forbidden West aslında Colorado , Utah, San Fransisco gibi Amerika eyaletlerinden oluşan bölge hatta fragmanda Golden Gate köprüsünü bile kısa sürede de olsa görüyoruz. Yeni oyunda ana karakterimiz Aloy, maceralarına devam edecek ve PlayStation 5’in gücü kullanılarak bir görsel şölen sunulacak. Oyun önceki oyunun tam olarak bittiği yerden başlayacak ve devam edecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation Plus Kasım 2018 Oyunları Belli Oldu!

Horizon: Forbidden West’in Holiday 2020 yani 2020’nin sonlarına doğru çıkması bekleniyor. Siz Horizon oyunları ve Horizon: Forbidden West hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hitman Serisinin Yeni Oyunu Hitman 3 Duyuruldu!

Square Enix’in Yeni Oyunu Project Athia PlayStation 5 İçin Duyuruldu!