in , ,

Horizon Zero Dawn PC Sürümü İçin 1.01 Yaması Yayınlandı!

Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından yayıncılığı üstlenilen Horizon Zero Dawn‘ın çeşitli teknik problemlerle çıkışını yapan PC sürümü için 1.01 yaması yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Ağustos ayında en çok konuşulan oyunlardan birisi olan Horizon Zero Dawn, PC sürümünden önce sadece PlayStation 4 platformu için satışa sunulmuştu. Guerrilla Games ve Sony tarafından alınan karar ile Horizon Zero Dawn, 7 Ağustos 2020 tarihinde piyasaya PC için tekrar çıktı. Çıkışının ardından içerdiği birçok teknik sorunlar dolayısıyla performans düşüşleri, çökme gibi sorunları yanında getiren oyun, Steam’de kısa süre içerisinde ”Karışık” inceleme durumuna geçti. Geliştirici ekip, bu sorunları düzeltmek amacıyla yeni bir yama hazırladıklarını açıkladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God of War En Hızlı Satan Özel Oyun Oldu

Oyuna gelen ilk güncelleme sonraki yamalara bir nevi hazırlık niteliğinde. 1.5 MB boyutunda olan 1.01 yaması, SteamUİ‘de yaşanan sorunlardan dolayı oyunun çökmesi gibi durumları önlemek ve Concentration adı verilen ağır çekim mekaniğinin düzgün çalışmasını sağlamak için ön bir güncelleme olarak çıkış yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Railway Empire Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Guerrilla Games, şu anda bir sonraki yamaları hazırlamaya devam ediyor. Bu yamaların içeriğinde çökme sorunları, 4K ve HDR desteğindeki problemler, grafik seçeneklerinde yaşanan sorunlar ve GPU problemlerini giderme işlemleri yer alıyor.

Sonraki yamalar kısa bir süre içerisinde yayınlanmaya devam edecektir. Siz Horizon Zero Dawn’ın PC sürümü hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EA Access ve Origin Access’in İsmi EA Play Oluyor!

Total War Saga: TROY 7.5 Milyon Kişi Tarafından Ücretsiz Alındı!