in , ,

Horizon: Zero Dawn Pc’ye Geliyor!

Sony bünyesinde bulunan video oyun geliştirici şirketi Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve 28 Şubat 2017‘de piyasaya sürülen PlayStation 4 Exclusive oyunu Horizon: Zero Dawn, Kotaku kaynaklı sızıntıya göre PC‘ye geliyor. Detaylar haberimizde.

2017 yılından bu yana kendine has kitlesini oluşturmayı başarmış ve gayet yeterli ölçüde satış yapmış PlayStation 4 Exclusive oyunu Horizon: Zero Dawn, Kotaku kaynaklı bir sızıntı haberine göre PC’ye gelecek. Horizon: Zero Dawn, hem Steam hem de Epic Games‘te satışa sunulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Exclusive oyunların PC’ye gelmesi artık oldukça garip olaylar değil. Daha önce PlayStation özel oyunu olan ve Quantic Dream tarafından geliştirilen Heavy Rain, Beyond Two Souls ve Detroit: Become Human, Epic Games ile anlaşmalı olarak satışa PC için sunulmuştu. Bu haberdeki garip olan şey Guerrilla Games’in direk Sony bünyesi altında olan bir şirket olması. Yani bu durum, PlayStation Exclusive mantığına zarar veren bir hamle olabilir. 60 FPS ve yüksek kalite grafikler ile PC platformunda Horizon: Zero Dawn’ın oldukça güzel görüneceği açıkça öngörülebiliyor. Oyun hakkında fiyat ve DLC paketleri içerip içermeme konusu henüz belirlenmiş değil. Bu haber sadece çok güçlü kaynaklara sahip bir Kotaku sızıntısı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Far Cry Oyunu The Game Awards'ta Tanıtılacak!

Siz bu haber hakkında ne düşünüyorsunuz? Horizon: Zero Dawn’ı seviyor musunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Cyberpunk 2077’nin Multiplayer Modu 2021 Yılına Yetişemeyecek!

https://oagtr.com/anasayfa/call-of-duty-mob…u-sezonu-basladi/

Call of Duty: Mobile üçüncü sezonu başladı!