in , ,

Horizon Zero Dawn’ın Steam Ön Sipariş Fiyatı Arttırıldı!

Guerrilla Games tarafından geliştirilen ve ilk olarak PlayStation 4 için Sony Interactive Entertainment tarafından yayınlanan aksiyon RYO oyunu Horizon Zero Dawn‘ın geçtiğimiz gün PC fiyatı ve çıkış tarihi belli olmuştu. Beklenmedik bir şey gerçekleşerek Horizon Zero Dawn’ın Steam ön sipariş fiyatı arttırıldı! Detaylar haberimizde.

PlayStation 4 Exclusive oyunlarından önemli birisi olan Horizon Zero Dawn’ın PC için çıkışının kesinleşmesi ile Exlcusive özelliği yok olmuştu. Oyunun sonunda beklenen PC platformu için ön sipariş fiyatı ve çıkış tarihi belirlendi. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Steam ve Epic Games Store sayfası açılmış durumda.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Torchlight II Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Horizon Zero Dawn’da geçmişini ortaya çıkarmak için bir maceraya atılan kadın karakterimiz Aloy’un makinelerin istila ettiği bir dünyada yoğun aksiyon ve macera dolu hikayesine tanık oluyoruz.

Oyun ilk olarak Steam ve Epic Games Store’da sırasıyla 77 TL ve 79 TL fiyat etiketleriyle ön siparişe açılmıştı ancak beklenmedik bir olay oldu. Horizon Zero Dawn’ın Steam’de yer alan ön sipariş fiyatı 77 TL‘den 275 TL’ye yükseldi. Bu yükseliş daha önce Metro Exodus oyununda da olmuştu ancak oyuncular Horizon için de bunu beklemiyordu. Buna rağmen oyunun Epic Games Store’da hala 79 TL fiyat etiketiyle satıldığını belirtelim. Oyunun Steam sayfası için buraya; Epic Games Store sayfası için ise buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Defense Grid: The Awakening Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Siz Horizon Zero Dawn ve Steam fiyatının arttırılması hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Store’un Bir Sonraki Ücretsiz Oyunları Belli Oldu! İşte o 3 Oyun!

Cyberpunk 2077 Windows 8’de Çalışmayacak!