Merhaba Only A Gamer ailesi,

Yaklaşık 4 yıldır oyun ve espor gündemini sizlere aktaran Only A Gamer, bugün itibarıyla yayın hayatını tamamladı.

Bugüne kadar oagtr.com’da 3.300 tane içerik yayımladık. Bu içeriklerimizi 1,6 milyon farklı kişi, 11 milyondan fazla kez okudu. Only A Gamer TV’de ise 172 tane video yayımladık ve 5 milyondan fazla kez izlediniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Tacoma Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Çoğunlukla son zamanlarda yaşadığımız finansal problemler sebebiyle Only A Gamer’ın yolculuğu 21 Aralık 2020 itibarıyla tamamlandı. Artık herhangi bir içerik paylaşmayacağız fakat internet sitemiz, sosyal medya sayfalarımız ve YouTube kanalımız yayında kalmaya devam edecek. Sevdiğiniz içeriklerimizi tekrar okuyabilecek, seyredebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Medal of Honor: Pacific Assault Origin'de Ücretsiz Oldu!

Bugüne kadar Only A Gamer’da emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza, birlikte çalıştığımız markalara ve en önemlisi bizleri her zaman destekleyen siz değerli takipçilerimize çok teşekkür ediyoruz. Hoşça kalın.

Only A Gamer ekibi

2 Yorum

Bir Cevap Yaz
  1. Sizin kaleminizden ilk makalemi ne zaman okudum bilmiyorum ama, kahvemi yudumlarken adam akıllı ellerden çıkan bu makaleleri okurken oldukça çok zaman geçirdim. Yine tekrar kahve terapi seansımı yapmak üzereyken yayınladığınız popup ile karşılaştım. İnanın şu an kahvenin tadı yok. Emekleriniz için teşekkür ederim.

  2. Yazavacak kelime bulamıyorum. Keşke sizi daha önce keşfetseydim ve bir şekilde destek olabilsyedim. Gerçekten bir şey yazamıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Defense Grid: The Awakening Epic Store’da Ücretsiz Oldu!