in ,

House of Gamers 22 Aralık’ta Yayına Başlıyor!

Türkiye’nin en iyi yayıncılarından bazılarını bir araya getirecek ve yarıştıracak olan House of Gamers projesi, 22 Aralık’ta yayın hayatına başlayacak.

Ferit “Wtcnn” Karakaya, Levent “Levo” Balım, Ecesu “Yenge” Özevin, Figen “Fionamed” Örtün, izleyicilerin Onedio videolarından tanıdığı Furkan “Furkanito” İnanır, İpek İnan ve Berkant “ThetaBetaPlays” Cen’in yarışacağı proje 30 gün sürecek. 30 gün boyunca her gün 8 saatlik yayın yapılacak. Bu yayın Twitch ve Youtube üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch ve Call of Duty Lig Yayınları YouTube'a Taşınıyor!
TV Şovu Bilgisayarlarınıza Geliyor!

House of Gamers, ana mecraları Twitch ve YouTube olmak üzere, tüm sosyal medya platformlarında JTG TV isimli kanal üzerinden takip edilebilecek. Bilgisayar oyunlarının yanı sıra bilgi, sözel, yetenek ve fiziksel aktivite oyunları ile birbirlerine karşı yarışacak yarışmacılar hediye ve haftalık puanlar için mücadele edecekler. House of Gamers’ı her hafta ziyaret edecek ünlü isimler yarışmacılara beklenmedik sürprizler yapacaklar. Ev içerisinde online yarışmalar, etkinlikler, halk oylaması gibi görevlerle puan toplayan yarışmacılar birbirlerine de puan verecek ve sürpriz ödüllerin, finalde ise büyük ödülün sahibi olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gaming İstanbul’dan Türk Oyun Geliştiricilerine Ücretsiz Stant Desteği!

Company Of Heroes 2 Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!