in ,

House of Gamers Dünya Sıralamasında 1 Numara!

Türkiye’nin en çok tanınan yayıncılarını bir eve toplayıp yarıştıran House of Gamers yayın hayatına başladı. Dün akşam saat 20.00’da başlayan ve gece 12’ye kadar süren yayını 26.500 kişi izledi.

House of Gamers, Twitch üzerinden IRL bölümünde 26.500 kişi tarafından izlendi ve IRL kısmında en çok izlenen Twitch kanalı oldu. Daha ilk günden 300 bin izleyiciyi ekran başına kitleyen House of Gamers, hem Türkiye’de hem de dünyada Twitch üzerinden en çok izlenen show oldu. JTG TV kanalı üzerinden izlenen House of Gamers, format olarak da Twitch üzerinde bir ilk olma özelliğini taşıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch ve Call of Duty Lig Yayınları YouTube'a Taşınıyor!
Bu programda ne yapıyorlar?

Türkiye’deki en ünlü 8 yayıncı ve influencer’ı bir evde toplayan ve onları büyük ödül için yarıştıran bir show programı olacak.

Kimler yarışıyor?

Ferit “Wtcnn” Karakaya, Levent“Levo” Balım, Ecesu “Yenge” Özevin, Figen “Fionamed” Örtün, izleyicilerin Onedio videolarından tanıdığı Furkan “Furkanito” İnanır, İpek İnan ve Berkan Cen“ThetaBetaPlays” ve sürpriz olarak yarışmaya dahil olan Kemal Can “KendineMüzisyen” Parlak bu evde yarışacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AKK İle İlgili Sevindirici Haber Geldi

Twitch üzerinden 8 saat kesintisiz yayın ile yarışmacıların arkaplandaki yaşamlarını, yarışmaları izleyebileceksiniz. Saat 16.00’dan gece 12’ye kadar sürecek yayınlar JTG TV Twitch kanalı üzerinden yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG 3 Milyon Anlık Oyuncu Sayısını Aştı!

Oyunlardaki Yapılmaması Gereken Altyazı Hataları