in , ,

HARİKAHARİKA

HP, Yazıcı Sektörünü Değiştirmeyi Hedefliyor

Yakın Tarihte Yazıcıları da Toplayabileceğiz

Yazıcılar, günümüzde oldukça eskiler. Bundan dolayı pek çok marka yazıcıları günümüzde biraz daha ileriye taşıdı.

(Wi-Fi – Buetooth) Nokta Atışlı veya Lazer yazıcı gibi özelliklerin yazıcılarda olmasını sağlayan ve sektörün öncülerinden olan HP‘nin yazıcılar konusunda yeni fikirleri var.

HP, Yazıcı Sektörünü Değiştirmeyi Hedefliyor

HP, Yazıcıları da Artık Bilgisayar Kasası Gibi Toplayabileceğimizi Düşünüyor

Yaklaşık olarak 10-15 yıl geriye gittiğimizde, bu tarihte neredeyse her teknolojik ürünün parçası (harici olarak) değiştirilemiyordu. Buna telefon ve yazıcılar da dahildi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, GeForce GTX 1660 ve 1650 SUPER serisi ekran kartlarını duyurdu!

HP, 2022 yılında piyasaya sürmeyi planladığı XXH28 isimli henüz tanıtılmayan bir yazıcı modelini yaklaşık olarak 5 yıldır geliştiriyor. Bu geliştirme süresi boyunca yazıcı sektöründe yaşanan pek çok önemli gelişme (tankerli yazıcıların ortaya çıkışı ve bazı modellerin alev alması gibi) HP tarafından takip edildi.

Şimdi ise 2022 yılında piyasaya sürmeyi planladığı, özelliklerini sizin ihtiyacınıza ve zevkinize göre değiştirebileceğiniz bir yazıcıyı geliştiriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AMD ve Intel 30 Yıl Sonra İlk Defa Beraber!

Söylentiye göre kullanıcılar aynı anda nokta vuruşlu ve lazer yazıcı teknolojisini tek bir sayfada kullanabilecek. Bununla beraber bir çip sayesinde parmak izi okuyabilen bir yazıcı olacağı ve kullanıcının bütçesine göre daha sonrasında bu özelliklerin upgrade edebileceği de söylentiler arasında. Yakın süreçte HP tarafından ilk bilgilerin gelmesi bekleniliyor.

Overwatch 2019 Summer Games Başladı!

Overwatch 2019 Summer Games Başladı!

Gerçek Bir “Potterhead” Misin? – Harry Potter Bilgi Testi