in , ,

Humble Monthly’den Müthiş Aralık Fırsatı!

Uygun oyun paketlerinden tanıdığımız site Humble Bundle, Humble Monthly adını verdiği aylık ödeme sistemi içerisinde 7 Aralık’ta fiyatı çok uçuk olacak bir paketi 12 Dolar’a satacak.

Ucuz, pahalı her türlü oyunu bizlere çokça ucuz fiyatlara paketler halinde satmasıyla ve ücretsiz oyunlar dağıtmasıyla ünlenen site Humble Bundle, aylık ödeme sistemi ile çalışan Humble Monthly içerisinde bu ay, Metal Gear Solid V The Definitive Experience, Cities Skylines, Cities Skylines After Dark ve bunların üstüne eklenecek henüz bilinmeyen 4 oyun daha bulunacak. Sonradan eklenecek yeni 4 oyunun fiyatı bile daha bilinmiyorken şu an paketin kampanyasız fiyatı 74 dolar. Eklenecek oyunlarında aşırı ucuz oyunlar olmayacağını söyleyebilirim. Bu paket gerçekten Humble Bundle’in en iyi paketlerinden birisi olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Killing Floor, Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Humble Monthly sistemi, Xbox Game Pass ile aynı tarzda çalışmakta. Aylık 12 dolar vererek toplamı 100 dolardan fazla olan oyun paketleri abonelere sunuluyor. Türk Lirasına çevirdiğimizde, ortalama 60 tl vererek, 520 Tl’den daha pahalı bir pakete o ay sahip olabiliyorsunuz. Bu arada yaptığınız ödemelerinde Humble Bundle’ın politikasına göre, ödemenin bir kısmı hayır kurumlarına bağışlanıyor. Gerçekten çok güzel bir iş olmuş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Guns of Icarus Alliance Ücretsiz Oldu!

5 gün sonra yani 7 Aralık tarihinde, yeni eklenecek 4 oyunda belli olacak ve paket kullanıma sunulacak.Buradan kampanyayı görüp, Subscribe butonuna tıklayıp abonelik işleminizi başlatabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Marvel Dizisi Vision And The Scarlet Witch 2019’da Çıkacak!

WhatsApp’a Yeni Bir Özellik: Ardışık Sesli Mesaj