in , ,

Humble Store Kış İndirimleri Başladı!

2010 yılında kurulan San Fransisco merkezli video oyun mağazası Humble Bundle, kendi mağazası Humble Store’da kış indirimlerini sonunda başlattı. Detaylar haberimizde.

Oyuncuların uygun fiyata oyun keyi veya paketleri aldığı mağaza Humble Bundle, aynı zamanda belli dönemlerde dağıttığı ücretsiz oyunlarla oyuncuların gönlünü kazanabilmiş bir mağaza. Adı üstünde uygun fiyata bundle alabileceğiniz sitede, kış indirimleri sonunda başladı. İndirimleri incelediğimizde The Witcher 3 Wild Hunt Game of The Year Edition 88 TL, Tomb Raider Game of The Year Edition 44.07 TL, Outlast 23.50 TL, Borderlands 3 200.85 TL, Far Cry 5 Gold Edition 114.75 TL gibi ücretler ile satılıyor. Humble Bundle gerçekten büyük bir indirim havuzu oluşturmuş. Farklı şirketlere özel veya farklı oyun türlerine özel indirim kategorilerinde 100’den fazla oyunu içeren indirimlerde güzel indirimler olduğu gibi, diğer platformlarda daha uyguna bulabileceğiniz oyunlar da mevcut.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Resident Evil 8: Village Duyuruldu!

Humble Store’un indirimleri her oyun için farklı zaman aralıkları sunabiliyor. Fırsatları kaçırmadan araştırma yaparak uygun fiyata Humble Store üzerinden oyun keyi satın alarak Steam gibi platformlarda etkinleştirme yapabilirsiniz. Humble Store’a gitmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam'de 18,5 TL'ye Satılan Orwell Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Siz bu indirimler hakkında ne düşünüyorsunuz? Humble Bundle kullanıyor musunuz? Humble Bundle’ın izlediği uygun fiyatlı keyleri ve paketleri hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wolfenstein Youngblood RTX Güncellemesi Aldı!

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…ut-dagi-efsanesi/

Esrarengiz Konu: Nemrut Dağı Efsanesi