in , ,

HARİKAHARİKA

Hunt: Showdown Çıkış Tarihi ve Fiyatı Duyuruldu!

Crytek’in çevrimiçi çok oyunculu ödül avı oyunu, bu yıl üç platformda birden yayınlanacak.

Hunt: Showdown, Şubat 2018’de Steam’de erken erişimde ve Mayıs 2019’da Xbox oyun önizlemede yayınlanmıştır. İki platform da Hunt takımının, oyuncuların geri dönüşlerini inceleyip oyunun gelişim sürecine katkıda bulunmasını sağlayan, topluluk tarafından şekillendirilmiş eşsiz gelişim sürecini öne çıkarmasına izin vermiştir. Şubat 2018’deki ilk yayınından beri, Hunt’a yeni bir baş düşman, yeni bir harita, yeni saatler, yeni yapay zeka, Tez Av ve ondan fazla silah içeren neredeyse 20 güncelleme ve yama yapılmıştır.

Oyunun kapalı beta sürecinde yazılmış kısa incelememize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

Hunt: Showdown Ne Zaman Çıkacak?

Crytek bugün çok oyunculu ödül avı oyunu Hunt: Showdown’ın bu yıl içinde üç büyük platformda tam sürümde yayınlanacağını duyurdu. Bilgisayar ve Xbox için Hunt: Showdown, 27 Ağustos’ta yayınlanacaktır. Bu esnada PlayStation oyuncuları çevrimiçi oyunun tam sürümüne sonbahar aylarında erişebilecekler. Dijital yayınların yanında Crytek, dünya çapında Hunt: Showdown’ın kutulu versiyonlarını satışa sunmak için Koch Media ile iş birliği içindedir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Welcome to Princeland Ücretsiz Oldu!

Hunt: Showdown Fiyatı Ne Kadar Olacak?

Bilgisayar ve Xbox için Hunt: Showdown, 27 Ağustos’ta 39.99 Euro/Dolar fiyat etiketiyle yayınlanacaktır. Bu da şu anda Steam’de 69 TL’ye satılan oyunun fiyatının muhtemelen +79 TL’ye çıkacağı anlamına geliyor fakat yine de Crytek yerel bir fiyat politikası da uygulayabilir.

Hunt Baş Yapımcısı Fatih Özbayram: “Bu kadar tutkulu bir topluluk ile birlikte oyun geliştirmek oldukça ödüllendirici olmuştur. Bu sürecin bize yeni yollar sunmasının yanında, bize gerçekten elimizdeki her şeyi Hunt’a adamamız konusunda ilham kaynağı olmuştur. Artık tam sürüm için vakit geldi ve bundan daha heyecanlı olamayız. Bu topluluğun bize verdiği desteği unutmayacağız.”

Bu sadık topluluğa teşekkür etmek amacıyla, Hunt’ı erken erişim sürecinde satın alan herkes, efsanevi bir silah kaplamasına sahip olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Crytek Artık Oyunlarını Kinguin Üzerinden Satacak!

Bu esnada oyunun fiziksel kopyasına sahip olmak isteyen oyuncular için, Koch Media tarafından PC, Xbox ve PS4 için Hunt: Showdown fiziksel dağıtımı yapılacaktır.

Koch Media’nın Pazarlama Başkanı Stephan Schmidt: “Bu mükemmel çok oyunculu oyun  için Crytek ile güçlerimizi birleştirmek, Koch Media ailesindeki herkes için oldukça heyecanlıydı. Crytek takımının geçmişte FPS tarzında kendini kanıtladığı performansı ve çok oyunculu oyunlara özel yaklaşımı, Hunt’ın sadece geniş programımıza mükemmel bir şekilde uymadığı, aynı zamanda piyasada yeni fikirlere olan ihtiyacı da karşıladığı konusunda bize güven kazandırdı. Takımın ilk yayın tarihinden itibaren toplulukla uyumlu bir şekilde çalışması, global Koch Media takımlarının motivasyonunu oldukça arttırdı. Bu nedenle bu ürünü, piyasadaki tüm tecrübemizle birlikte destekleyeceğiz.”

Yaklaşan yayın tarihi, yeni içerikler ve oynanış için, Hunt: Showdown’a Discord, Facebook, Twitter, Instagram, veya resmi web sitesi https://www.huntshowdown.com/ üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bursaspor Esports Yeni Ormancısını Duyurdu

Müzik, Kaos ve Neşe: Pride Run ile Pride Ruhunu Yakalayın!