in ,

Hunt: Showdown’ın PC Tam Sürümü Çıkış Yaptı!

Crytek’in nevi şahsına münhasır sanat tarzı, rahatsız edecek kadar güzel tasarlanmış dünyası ve avcılık ruhunu birleştirdiği Hunt: Showdown  PC için tam sürümü çıktı! Çok oyunculu ödül avı olarak özetlenebilecek oyun yeni indirilebilir içeriği, yepyeni bir av tüfeği ile birlikte geliyor.

Oyuna yeni başlayan oyuncular için ana sürüm 109 TL fiyat etiketine sahip olurken yeni DLC ile beraber gelen paket 127 TL fiyat etiketine sahip olacak. Halihazırda sahip olan oyuncular Legends of the Bayou içeriğini 27 TL fiyatına alabiliyor.

Tam sürümün yayınlanmasından önce Hunt: Showdown, geliştiricilerin oyunlarını geliştirirken oyun topluluğuyla yakından çalışarak oyunu şekillendirmeye devam etmelerini sağlayan Steam Erken Erişim programına dahildi. Bu süreçte Hunt, 20’den fazla güncelleme ve birçok yama yayınladı. Oyunun yapımcısı Fatih Özbayram ise şu açıklamalarda bulundu:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Horizon 4 İçin Planlanan Türkçe Dublaj İptal Edildi

“Topluluk, oyun geliştirme sürecinin ayrılmaz bir parçasıdır.Hunt: Showdown’ın geliştirilmesi tamamen topluluğun şekillendirmesi ile tamamlanmıştır ve bu süreç, tüm ekip için oldukça faydalı bir deneyim sağlamıştır. Topluluğumuz sayesinde, bu yola çıkmadan önce belirlediğimiz eğlenceli, gergin ve hafızalara kazınabilecek bir oyun tecrübesi yaratma hedefine ulaşmayı başardık. Örneğin, birçok diğer özelliğin yanında, Hunt’a üç kişilik takımlar eklemedeki ilham kaynağımız, bir topluluk önerisidir. Bu nedenle alkışlar, bizi gelişim süreci boyunca destekleyen tüm oyuncularımıza gelsin – siz olmadan başaramazdık.”

Hızlı Tempolu Yerli Bilim Kurgu Oyunu Bob and Prickle’ın Steam Sayfası Açıldı!

https://oagtr.com/anasayfa/asus-pce-ax58bt-…aptorunu-duyurdu/

ASUS, PCE-AX58BT Wi-Fi 6 Ağ Adaptörünü Duyurdu