in ,

Hyper Universe’ün Kore Sunucuları Kapatılıyor!

Nexon firmasının piyasaya sürdüğü Hyper Universe, ilk çıkıtığı andan beri kendi çapında bir kitle toplamayı başarmıştı. 22 Kasım 2016’dan beri piyasada olan oyun için ne yazık ki gelecek pek parlak görünmüyor. 15 kasım 2018 tarihinde kore sunucularını kapatma kararı alan Nexon, oyuncuları tatmin edicek bir hizmet sunamadıklarını ve bu sebepten Hyper Universe’ün kapanışa gittiğini açıkladı. Kore sunucuları kapatılmış olmasına rağmen Amerika sunucuları hala aynı şekilde hizmet vermeye devam ediyor. Fakat işler bu şekilde ilerlerse bizim tarafmızda da oyun için pek parlak bir gelecek yok.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS 300 ve 400 serisi chipsete sahip AM4 anakartlar, AMD Ryzen 3000 işlemcilere tam destek veriyor

Bunun yanı sıra geçtiğimiz sene Kasım ayında Nexon, Hyper Universe’ten sonra 3 farklı proje için Cwavesoft geliştiricisine finansal olarak yatırım yaptı. Bu projelerin ne olduğu konusunda hala kesin bir bilgi olmasa da Hyper Universe kapatılsa bile Nexon, başka oyunlarla karşımıza çıkacakmış gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Skylanders Ring of Heroes’un Ön Kayıtları Başladı!

Psikolojik – Gerilim Oyunu Corrupt’ın Fragmanı Yayınlandı