in , ,

I-TECH, Dev Espor Karşılaşmalarına Ev Sahipliği Yapacak

Esporun dev karşılaşmaları I-TECH’te!

Dünya devi Microsoft’un sponsorluğunda, Ankara’nın ilk teknoloji fuarı I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı, Only A Gamer’ın medya partnerliğinde 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

 

Başkentin ilk teknoloji fuarı I-TECH, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek. I-TECH, milyonlarca takipçisi bulunan ROYAL YOUTH gibi Türkiye’nin en büyük espor takımlarını ağırlayacak, profesyonel takımlar eşliğinde oynanan League of Legends turnuvalarında “FRİG KUPASI” sahibini bulacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Ağustos 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Ankara’nın en büyük cosplay yarışması I-TECH’te gerçekleşecek!. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, Espor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri’nin son trend ürünleri fuarda olacak. 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Zula Süper Lig 4. Sezon GS - FB Derbisiyle Başlıyor!

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan I-TECH, milyonların takip ettiği Youtuber Orkun Işıtmak’ı ağırlayacak. Ayrıca Only A Gamer olarak bizler de I-TECH’te olacağız. Oyun bilginizi test edeceğimiz ödüllü yarışmamıza herkesi bekliyoruz!

Huawei’den Google Kararıyla İlgili Basın Açıklaması Geldi

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #3!