in , ,

I-TECH, Dev Espor Karşılaşmalarına Ev Sahipliği Yapacak

Esporun dev karşılaşmaları I-TECH’te!

Dünya devi Microsoft’un sponsorluğunda, Ankara’nın ilk teknoloji fuarı I-TECH Teknoloji Kongre ve Fuarı, Only A Gamer’ın medya partnerliğinde 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek.

 

Başkentin ilk teknoloji fuarı I-TECH, 14-15-16 Haziran tarihlerinde Ankara Üniversitesi’nde gerçekleşecek. I-TECH, milyonlarca takipçisi bulunan ROYAL YOUTH gibi Türkiye’nin en büyük espor takımlarını ağırlayacak, profesyonel takımlar eşliğinde oynanan League of Legends turnuvalarında “FRİG KUPASI” sahibini bulacak.

Ankara’nın en büyük cosplay yarışması I-TECH’te gerçekleşecek!. Sanal ve Artırılmış Gerçeklik, Yapay Zeka, Robotik, Internet of Things, Drone, Espor, E-Müzik, Evde Eğlence, 3D Yazıcılar, Oyun Ekipmanları, Start-up, Melek Yatırımcılar, Mobil Aplikasyon Sistemleri’nin son trend ürünleri fuarda olacak. 

T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Ankara Ticaret Odası’nın destekleri ve Ankara Üniversitesi Akıllı Sistemler ve Teknolojiler Uygulama ve Araştırma Merkezi (ASTAM) iş birliğiyle gerçekleştirilecek olan I-TECH, milyonların takip ettiği Youtuber Orkun Işıtmak’ı ağırlayacak. Ayrıca Only A Gamer olarak bizler de I-TECH’te olacağız. Oyun bilginizi test edeceğimiz ödüllü yarışmamıza herkesi bekliyoruz!

ne düşünüyorsun?

2 puan
Upvote Downvote

Yazar: Rıfat Tellioğlu

Oyun, teknoloji ve e-spor dünyasına meraklı; oyun medyası üzerine kariyer hedefleri olan 18 yaşında bir girişimci. Aynı zamanda OAGTR'nin Co-Founder'ı. Aşağıdaki butonları kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz!

Huawei’den Google Kararıyla İlgili Basın Açıklaması Geldi

Kulakların Pasını Silen 10 Aşırı Kaliteli Oyun Şarkısı #3!