in , ,

İDDİA: Bloodborne PC’ye Gelecek!

Dark Souls ve Demon Souls gibi zor yapımlarla karşımıza çıkan FromSoftware tarafından geliştirilen ve Sony tarafından PlayStation 4‘e özel olarak yayımlanan Bloodborne, son dönemlerde PC’ye gelme olaylarıyla gündeme oturmuş durumda. Son gelen güvenilir olduğu belirtilen kaynaklardan elde edildiği iddia edilen bilgilere göre Bloodborne PC‘ye gelecek! Detaylar haberimizde.

2019 yılının Game of The Year ödülünü alan Sekiro: Shadows Die Twice oyununun geliştiricisi FromSoftware tarafından PlayStation 4 özel olarak geliştirilen Bloodborne oyunu 2015 yılında piyasaya çıktı ve büyük bir ün yakaladı. FromSoftware’in zor oyun yapısına göre tasarlanmış oyun oyunculara zorlu anlar yaşatmıştı.

Aradan geçen 5 yılın ardından Bloodborne için PC ışığı yanmış gibi görünmekte. Son dönemlerde giderek artan ”Bloodborne Pc’ye gelecek!” iddialarına yenileri eklenmeye devam ediyor. Üç yeni iddia ve güvenlir kaynaklardan geldiği söylenen Twitter gönderisine göre Bloodborne Pc’ye gerçektende gelecek gibi duruyor.

Gönderilerde güvenilir kaynaklardan bilgiler alındığı ve oyuncuların hayal kırıklığına uğramayacakları söyleniyor. Wario64 adlı kullanıcı ise ”PS Now sayesinde Bloodborne’u oynayabilmeniz mümkün ya da biraz daha bekleyin.’ şeklinde bir gönderi paylaştı ve iddiaları doğruladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  God of War En Hızlı Satan Özel Oyun Oldu

Son haftalarda bu iddialar gittikçe desteklenmeye devam ediyor. Bakalım Bloodborne, 5 yılın ardından PC’ye gelecek mi? Siz bu iddialar hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

NBA 2K20’den ABD’de Irkçılığa Karşı Düzenlenen Protestolara Destek!

Voodoo’nun Perspektifinden Türkiye Oyun Sektörü!