in ,

İlk Türk Netflix Dizisi Hakan: Muhafız Şimdi Yayında!

Dünyadaki en popüler dijital yayın platformu Netflix gün geçtikçe büyümeye devam ediyor. Bünyesine bol bol orijinal diziler ve filmler katan Netflix, ilk Türk Dizisi olacak Hakan: Muhafız’ı da bünyesine soktu. Medcezir, İçerde gibi dizilerden tanıdığımız Çağatay Ulusoy’un başrölünde bulunduğu Hakan: Muhafız, şimdi Netflix’te!

Dünya genelinde The Protector (Muhafız) olarak, yayınlanan ilk Türk Netflix dizisi Hakan: Muhafız, bünyesinde Çağatay Ulusoy, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş ve Ayça Ayşin Turan gibi başarılı oyuncuları barındırıyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan dizi bizleri İstanbul’u ölümsüzlerden korumaya çalışan bir kahramanın hikayesini anlatıyor. Gizli bir zümreye bağlı Hakan kendisine verilen gizli ve çok önemli bir görev alıyor. Büyük bir nüfusa sahip mükemmel şehir İstanbul’u ölümsüz düşmanlarden korumaya çalışacak özel güçleri bulunan Hakan kendisini, oldukça zor ve büyük bir savaşın içinde buluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix Türkiye'den Sadettin Teksoy'lu Yeni Stranger Things Tanıtımı!

Senaryosunu İpek Gökdel’in yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda Can Evrenol yer alıyor. Senaristin ”Karakalem” ve ”Bir Delikanlının Tuhaf Hikayesi” adlı kitaplarından esinlenilerek çekilen dizi, IMDB’den şuan da 9.4 puana sahip ve 2.sezonu onaylanmış durumda. Netflix’de bu tarz Türk dizilerini görmemiz, bizler için büyük bir gurur kaynağı olmalı. Dizinin resmi Netflix sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Siz Hakan: Muhafız hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtmeyi unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Metro Exodus’un Çıkış Tarihi Erkene Alındı!

40 TL Değerindeki Subnautica Ücretsiz Oldu!