in , ,

Immortoru VFŞL’ye geri dönmek istiyor!

2017 yılında espor kariyerine nokta koyduğunu belirten 24 yaşındaki Türk orta koridor oyuncusu olan Furkan “Immortoru” Tekeş yaptığı yayınlardan birisinde profesyonel oyunculuğa geri dönmek istediğini belirtti.

Immortoru kariyerinde pek fazla başarı elde edememesi sonucunda 2017’de lige ara verdi. Lige ara veren oyuncu, Twitch üzerinden yayın açmaya kararı aldı. Twitch yayınlarında başarı elde eden oyuncu, zamanla 190.000 takipçiye ulaştı.

Yayıncılıkta başarılı olan oyuncu, yayınlarında öğretici ve eğlendirici League Of Legends oynuyor. Oyuncunun ilk amacının yayınlarda izleyiciye bir şeyler öğretmek olduğunu biliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost of Tsushima'dan Yeni Bir Oynanış Videosu!

Espor kariyeri 2014’te başlayan oyuncunun oynadığı takımlar sırasıyla Adeks e-Sports, Supreme Tenacity, Oyun Hizmetleri, Beşiktaş OH, Dark Passage oldu. 2016’da çok büyük heyecan ve hevesle gittiği Dark Passage’da beklenileni yapamadı.

Yıllar boyunca ligi domine eden Dark Passage’a gitmenin onun için VFŞL’de en büyük hedef olduğunu belirten oyuncu, 2016 Ağustos-2017 Temmuz ayları arasında Dark Passage’da orta koridor olarak forma giydi. 2017 Temmuz-2017 Kasım ayları arasında yedeğe alınan oyuncu bu durumdan rahatsız oldu ve espor kariyerine 2017 Kasım’da nokta koydu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Calyx'in Yeni Takımı Belli Oldu

Aynı zamanda Immortoru’nun bir kardeşi bulunuyor. Kardeşi şu anda VFŞL’de Beşiktaş Esports forması giyen Süleyman “Mayhem” Serkan Tekeş’dir. Birbirine çok benzeyen ikiliyi aynı takımda görme imkanımız olacak mı?

Immortor Twitch yayını üzerinden yaptığı açıklama ile yeniden profesyonel oyuncu olarak mücadele etmek istediğini ancak takımlarla bağlantısının olmadığını duyurdu. Yayıncılığı bırakmasından korkan izleyicileri bu kararına iyi ve kötü tepkiler yağdırdı.

XANTARES, IEM Sydney’e katılamıyor!

VFŞL’nin Eski Yıldız Ormancısı Şimdi Ne Yapıyor?