in , ,

Intel ESL Türkiye Dota 2 Şampiyonu Eski Jenerasyon, ANT E-Spor İle Anlaştı!

Geçtiğimiz haftalarda gerçekleşen ESL Türkiye Şampiyonasında Dota 2 finali oynandı. BO3’lük mücadelede rakibi Team Entelechy’yi 2-0 gibi net bir skorla eleyen ve şampiyon olan Eski Jenerasyon ekibi, birkaç değişiklikle beraber ANT E-Spor bünyesine katıldı.

İmzaların atılmasıyla birlikte artık Eski Jenerasyon takımının adı ANT E-Spor oldu. Yakın zamanda WESG Dota 2 Lan finaline gitmeye de hak kazanan ekip, çalışmalarını Adeks İnternet Cafe’de gerçekleştiriyor. Emrah “cnwr” Özdemir’in koçluğunu yaptığı ANT E-Spor’un tam kadrosu ise şu şekilde:

Efe Can “-iNfi-” Tunç 
Soner “PosingAsMee” Kürşat
Taha “CoblackK-” Kecin
Utku “Fun^Kefal” Kalkandelen
Erdem “Furi” Özaydın

Koç: Emrah “cnwr” Özdemir
Menajer: İsmet “AnzorMakarovB.” Yeşilkaya

Ayrıca Barcelona’da gerçekleştirilecek LAN finaline katılacak olan ANT E-Spor’un grubu ise belli oldu. D Grubunda: Team Ukraine, Ultima_Thule, Gamel-Life Balance ve Excellent takımlarıyla karşılaşacak olan ANT E-Spor’a Only A Gamer olarak başarılar diliyoruz.

ANT E-Spor takımı Barcelona’daki ilk maçını 24 Kasım Cuma günü saat 18.00 (TSİ)’de gerçekleştirecek.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

Dota 2 | 16 Kasım 2017 Güncelleme Notları

OVERWATCH YENİ KAHRAMAN MOIRA!