in , ,

Iron Harvest’in Sinematik Fragmanı Paylaşıldı!

KING Art tarafından geliştirilen ve Saints Row ve Metro Exodus yapımlarından tanıdığımız Deep Silver tarafından yayıncılığı üstlenilen Iron Harvest’in, sinematik fragmanı paylaşıldı! Detaylar haberimizde.

Gerçek zamanlı strateji oyunu olarak karşımıza çıkan Iron Harvest, kapak resminden anlaşılacağı gibi 1920 sonrası Büyük Savaş’ın sonrasında alternatif bir dünyada geçiyor. Oyunda tek oyunculu modunda eşli görevler de bulunuyor ve bu bağlamda Co-op desteği de mevcut oluyor. Geleneksel dünya ile teknolojik gelişmeler birbirine karışıyor ev eşsiz bir atmosfer bizleri karşılıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Kingdom Come: Deliverance Ücretsiz Oldu!

Oyunda açıklanan bilgilere göre dereceli maçlar, sıralamalar gibi özellikler barındıran çok oyunculu bir mod olacak. Üsler kurup bunları koruyacağız, kaynak toplayacağız. Oyunda 40’tan fazla birim tipi ve farklı yeteneklere sahip 9 kahraman yer alıyor. Oyunda istersek tek oyunculu olarak istersek çok oyunculu olarak mücadele edebiliyoruz yani oyunun single ve multi olarak bir oyun tipi sınırlaması bulunmuyor. Oldukça çeşitli modlara ve oynanışa sahip klasik bir gerçek zamanlı strateji deneyimi bizleri bekliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Finalistleri Belli Oluyor!

Iron Harvest, 1 Eylül 2020‘de PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Detaylı bilgilere oyunun Steam sayfasından buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Siz Iron Harvest hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşmayı unutmayın. İşte Iron Harvest’in paylaşılan sinematik fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

My Friend Pedro İncelemesi

Halo Infinite’in Multiplayer Modu Ücretsiz Olacak!