in , ,

İstanbul Wild Cats PUBG takımını duyurdu!

İstanbul Wild Cats, eski bildiğimiz adıyla, HWA Gaming PUBG takımını duyurdu. 15 Nisan 2019’da büyük bir duyuru yapacağını 1 ay önceden belirten ve bunlarla ilgili gönderi paylaşarak büyük bir hype yaratan HWA Gaming, ayın 15’inde yaptığı duyuru ile takım adının değiştirildiğini ve yeni bir tema, logo, maskot ve takım oluşturacaklarını duyurdular. 2006’da kurulan HWA Gaming‘in adının İstanbul Wild Cats olarak değiştirilmesi çoğu hayranını şaşırttı. Kimileri ismin değişmesini eleştirdi kimileri ise bu değişikliğin yararlı bir adım olacağını belirtti.

Herkes performansının merakla beklediği takım olan İstanbul Wild Cats‘in yapacaklarını göstermesini bekliyor. İstanbul Wild Cats üst düzey bir PUBG takımını geçtiğimiz günlerde Twitter ve İnstagram gibi sosyal medya hesaplarında paylaştı. İstanbul Wild Cats‘in PUBG takımınında daha önce PUBG Türkiye Milli takımında GLL Nations Cup’ta Yunanistan’a karşı başarıyla mücadele etmiş isimler bulunuyor.

PUBG Takımı

Deneyimli kulübün, PUBG takımında 1 yedek olmak üzere 5 oyuncu bulunuyor. Oyuncular sırasıyla: Anıl “anLL” Kalaycıoğlu, Tarık “ctrkN” Coşkun, Eren “SlippyZerg” Aktürk, Levent “JemBey” Börü, Onur “ONRRRR” Özdemir. Bu takımın içinde bizi milli takımda temsil eden 4 oyuncu bulunuyor. Bir çok başarıya imza atan bu oyuncular PUBG’de tüm kupaları silip süpürmek için mücadele vermeye hazırlar.

İlk olarak Twitter’dan paylaşılan gönderi ile PUBG takımlarını takipçileri ile paylaşan kulüp ardından İnstagram’dan paylaştılar. İddialı bir takım kuran deneyimli kulüp sene içerisinde bu kadro ile elde edeceği başarılar merak konusu.

Paylaşılan tweet:

ne düşünüyorsun?

Yazar: Alper Pamukçu

4 Şubat 2002 doğumluyum, espor tutkunu ve strateji meraklısıyım. Göztepe İhsan Kurşunoğlu Anadolu Lisesinde 11. sınıf öğrencisiyim. Her zaman strateji ve şehir kurma oyunları oynasam da espor, spor gibi ilgimi çeken konulardan birisi olmuştur.

VFŞL’nin eski yıldız nişancısı ne yapıyor?

Mortal Kombat 11 DLC Karakterleri Sızdırıldı!