in ,

John Wick 4’ün Vizyon Tarihi Ertelendi!

Lionsgate tarafından yapımcılığı üstlenilen ve aksiyon ve yakın dövüş denince akla ilk gelen film serilerinden birisi olan John Wick‘in yeni filmi John Wick 4‘ün vizyon tarihi Lionsgate tarafından alınan karara göre ertelendi. Yeni çıkış tarihi ve detaylar haberimizde.

İlk olarak 2014 yılında John Wick adı ile başlayan film serisi, temelinde karısını kaybetmiş ve hayatı altüst olmuş emekli bir tetikçinin kalan tek yoldaşı köpeğini mafya ve çete bozuntularının saldırısında kaybetmesi ile intikam alma hikayesini anlatıyor. Seri 2014 yılından beri düzenli olarak devam ediyor ve en son 2019 yılında John Wick 3, çıkışını yapmıştı. Serinin 4.filmi John Wick 4’ün 21 Mayıs 2021’de çıkması bekleniyordu ancak büyük ihtimalle Covid-19 Koronavirüs sebebiyle alınan karar doğrultusunda filmin çıkış tarihi 27 Mayıs 2022‘ye ertelendi. Ayrıca Keanu Reeves, Matrix 4 çekimlerinde yer alıyordu. Matrix 4’ün çekimleri de bu yönden bakıldığında yavaşladığı için John Wick 4 için bu erteleme zorundalık durumuna gelmiş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstore’un Yıl Sonuna Özel Dev İndirim Kampanyasını Kaçırmayın!

John Wick 4’ün baş rolünde yine beklediğimiz başarılı oyuncu Keanu Reeves olacak ve yönetmen koltuğunda önceki üç filmi de yöneten Chad Stahelski yönetecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PSYCHONAUTS Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Siz John Wick serisi ve John Wick 4’ün ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Child of Light Ücretsiz Oldu!

Yeni Call of Duty Oyunu Mayıs Ayında Duyurulabilir!