in ,

John Wick: Chapter 3 Parabellum’dan İlk Fragman Geldi!

İlk olarak 2014 yılında karşımıza çıkan aksiyon ve suç filmi John Wick, özgün senaryosu ve aksiyon sahneleri ile izleyenlerin ilgisini çekmeyi başarmıştı. Ardından gelen John Wick 2 ile başarısını katlayan film serisi, ilk filmden bu yana bağlantılı ilerlenen hikaye, 16 Mayıs 2019’da çıkacak 3.film ile kaldığı yerden devam edecek. 3.film John Wick: Chapter 3 Parabellum için ilk fragman yayınlandı.

Özgün senaryosu, akıcı hikaye ilerleyişi, özgün aksiyon sahneleri ve Keanu Reeves‘in başarılı oyunculuğu ile birlikte, oldukça başarılı bir ilerleyiş sürdüren John Wick serisi, bu filmde de karşımıza iddialı bir şekilde çıkıyor. Özellikle yayınlanan fotoğraflarda ve fragmanda gördüğümüz atlı aksiyon sahnesi, klişe aksiyon sahneleri barındıran filmlere ders niteliğinde olacak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Gamescom 2019 Ödülleri Sahiplerini Buldu!

JOHN WİCK 3 KONUSU

Kellesi için 14 Milyon Dolarlık bir sözleşme konulan John Wick, aynı zamanda Continental Hotel’de birini öldürdüğü için temel bir kuralı ihlal etmiştir. Kendisine otelin yöneticisi Winston tarafından 1 saatlik bir kaçış süresi verilir. Bu süre sonunda John Wick tüm bağlantılarını kaybedecek ve tüm hizmetlerden men edilecektir. Serinin 3.filminde, John Wick ‘in tüm düşmanlarını yok etmesine ve ölmeden gerçekleştirmesi gereken New York’tan kaçış macerasına tanık olacağız

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Keanu Reeves, Constantine Rolüne Kapıyı Araladı!

Filmin yönetmen koltuğunda, önceki filmlerde de yönetmenlik yapmış Chad Stahelski bulunuyor. Keanu Reeves’in yanında, Halle Berry, Jason Mantzoukas, Hiroyuki Sanada, T Laureiger Hu Chen, Yayan Ruhian ve Lance Reddick gibi başarılı oyuncular da yer alacak. İşte John Wick: Chapter 3 Parabellum’un merakla beklenen ilk fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Türkiye’nin İlk Espor Zirvesi
 ESPORTS.con, İstanbul’da Yapıldı

Ronda Rousey Mortal Kombat 11’de Sonya Blade Karakterini Seslendirecek!