in , ,

Just Cause 4 de Xbox Game Pass’te Yerini Aldı

Just Cause 4, oyunseverlere sunulduktan yalnızca 3 ay sonra Xbox Game Pass platformu üyelerine sunuldu. Güncel ve zengin oyun yelpazesine sahip platforma geçen ay da Shadow of the Tomb Raider katılmıştı.

Zengin içeriğine oyuncuların büyük ilgi gösterdiği ve 100’den fazla Xbox One ile Xbox 360 oyununa sınırsız erişim sunan Xbox Game Pass platformu, Shadow of the Tomb Raider’ın ardından bu ay da Just Cause 4’e ev sahipliği yapıyor.

Güney Amerika’da kurgulanan ada ülkesi Solis’te geçen Just Cause 4’ün karakteri Rico, helikopter, jet ve motor gibi birçok farklı araç kullanarak Black Hands örgütünün peşine düşüyor ve savaştıkça özgürleşiyor. Hızın hiç kesilmediği bir aksiyon filmini aratmayan tempoya sahip açık dünya oyun Just Cause 4’te, şiddetli kasırgalar gibi Amerika’ya özgü dinamik hava durumu senaryoları oyunseverlerin heyecanını artırıyor.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Rıfat Tellioğlu

Oyun, teknoloji ve e-spor dünyasına meraklı; oyun medyası üzerine kariyer hedefleri olan 18 yaşında bir girişimci. Aynı zamanda OAGTR'nin Co-Founder'ı. Aşağıdaki butonları kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz!

Asus’tan TEKFEST Ankara’ya Destek!

World of Warcraft: Battle for Azeroth 8.1.5 Yama Notları | Yeni Müttefik Irklar, Tools of the Trade (Zanaat Eşyaları)