in ,

Just Cause 4 Geliyor!

İsveç merkezli video oyun geliştirici şirketi Avalanche Studios tarafından geliştirilen Just Cause serisi, kendine has kitlesini oluşturmayı başarmış sayılı oyunlardan birisi. Oyun dünyada çok büyük ses getirmeyi başaramamış olsa da dediğim gibi oyunun kendine has bir kitlesi olması, devam oyunlarının yapılmasındaki engelleri ortadan kaldırıyor. Just Cause serisi uçmak, patlatmak, kırmak, dökmek yani kısacası Hollywood tarzı aksiyon öğelerinin hepsini size sunuyor. Bu tarz oyunları seven Just Cause fanları üçüncü oyundan sonra dördüncü oyun için bekleyişe koyuldular. Dördüncü oyunun çıkacağı, Steam reklamlarında beliren Just Cause 4 fotoğrafı ile kesinleşti. Belirli bir süre reklamlarda kalan Just Cause 4, sonradan Steam tarafından kaldırıldı. Bunun bir reklam kampanyası mı yoksa gerçekten yanlışlıkla yapılan bir şey mi olduğunu tam olarak bilmiyoruz ancak büyük bir ihtimal ile bu bir reklam kampanyası. Steam gibi büyük bir platformun, böyle bir oyunun reklamını yanlışlıkla mağazada göstemesi bana pek mümkün gelmedi açıkçası.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Death Stranding'in PC Çıkış Tarihi Ertelendi!

Oyunun tanıtımını çok büyük ihtimalle 11 Haziran tarihinde, E3 2018’de Square Enix’in konferansında göreceğiz. Şu an oyun hakkında neredeyse hiçbir bilgi bulunmamakta. Steam’de belli bir süre boyunca gösterilen reklamda, sadece ön sipariş gösterilmişti. Bir tahminde bulunmak gerekirse, eğer herhangi bir ertelenme durumu olmazsa oyunu 2019’da göreceğiz bence. Dediğim gibi daha fazla detayı 11 Haziran günü, E3 2018’de Square Enix konferansında öğreneceğiz. Just Cause fanları bu konferansı kaçırmayın derim. E3 2018 büyük ihtimalle YouTube ve benzeri canlı yayın yapılan platformlarda canlı olarak sunulacaktır. E3 2018 konferans saatlerini ve tarihlerini öğrenmek istiyorsanız IGN’in hazırladığı bu yazıya göz atabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  General Mobile, Yapay Zekalı Asistanını Hayata Geçirerek Android Dünyasında Bir İlki Başardı!

Siz Just Cause serisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Just Cause 4 sizce nasıl olacak? Steam bu reklamı bilerek mi gösterdi? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HITMAN 2 RESMİ OLARAK DUYURULDU!

Steam Yasa Dışı Ve Troll İçerikli Oyunları Mağazadan Kaldırdı