in , ,

Just Cause 4 İçin Yeni Bir Oynanış Videosu Geldi!

Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanacak Just Cause 4’ün çıkışına günler kaldı. Just Cause hayranları için oyunun çıkmasına az bir zaman kalmışken güzel bir haberimiz var. Just Cause 4 için IGN tarafından 18 dakika uzunluğunda güzel bir oynanış videosu yayınlandı.

Kendine has özel kitlesini oluşturmayı başarmış nadir oyunlardan olan Just Cause 4, biz oyunculara Hollywood havasıyla mükemmel bir aksiyon yaşatmaya devam ediyor. İlk olarak Steam ana sayfasında sözde bir hata ile sızdırılan oyunun, çıkışı E3 2018, Microsoft konferansında tanıtılması ile doğrulanmıştı. Oyunda, ana karakterimiz Rico Rodriguez, The Black Hand adında güçlü bir paralı asker çetesi ile mücadele veriyor. Yapımcıların açıklamasına göre oyunun büyükçe bir açık dünyası olacak ve farklı hava koşulları ile de mücadele edeceğiz. Oyunun grafikleri ve atmosferi, bolca aksiyon yaşarken bizlere güzel bir destek verecek gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Blast Zone! Tournament Sınırlı Bir Süre İçin Steam'de Ücretsiz!

Oyun 4 Aralık 2018’de Playstation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformlarına çıkışını yapacak. Oyun ile alakalı daha fazla bilgi almak için resmi Steam sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bakalım Just Cause 4, önceki oyunların üstüne neler koyacak ve ilgi çekebilmeyi başarabilecek mi? Oyun çıktığında bu sorular cevap bulacak. O zaman buyursunlar, işte Just Cause 4 için IGN tarafından yayınlanan Xbox One ve Playstation 4 Pro ile kaydedilen oynanış görüntüleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Anthem’in Kapalı Alfa Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Red Dead Redemption 2 Online’da Para Hilesi Bulundu!