in , ,

Just Cause 4 Resmi Olarak Duyuruldu

Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve yayıncılığını Square Enix’in üstlendiği kendine has bir kitlesi olan Just Cause serisinin yeni oyunu Just Cause 4 Steam sızıntısından sonra Microsoft’un E3 2018 konferansında resmi olarak tanıtıldı ve fragmanı yayınlandı. Just Cause serisinin kendine özgün mükemmel bir tarzı olduğunu söyleyebilirim. Bizlere hikayedense her yeri kırıp dökebileceğiniz, Hollywood tarzı aksiyonu iliklerinize kadar fazlasıyla hissedebileceğiniz bir dünya sunuyor. İşte bu tarz oyunları sevenler ise Just Cause serisine akın ediyor. Kendine has kitlesiyle bu yerlere gelmeyi başaran serinin son oyunu da bizlere mükemmel bir deneyim yaşatacak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Battletoads'un Xbox One ve PC İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oyunda ana karakterimiz Rico Rodriguez, The Black Hand adında güçlü bir paralı asker çetesi ile mücadele veriyor. Oyunun fragmanı çok başarılı olmuş diyebilirim. Just Cause’tan beklediğiniz her şeyi fragmanda görebiliyorsunuz. Arkada çalan trap bir müzik ve Hollywood tarzı bir aksiyon filmi tadında mükemmel bir fragman. Yapımcıların açıklamasına göre oyunun büyükçe bir açık dünyası olacak ve farklı hava koşulları ile de mücadele edeceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Remnant: From The Ashes Epic Store'da Ücretsiz!

Oyun hakkında aldığım bilgiler bu kadar. Umarım Just Cause 4 kendine has olan kitlesini bu oyun ile birlikte mutlu eder. Oyun 4 Aralık 2018’de PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkışını yapacak.

Oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Just Cause 4 sizce nasıl olacak? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. İşte oyunun aksiyon dolu harika fragmanı;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

FALLOUT 76 TANITILDI – SINGLEPLAYER MODU YOK!

FORZA HORIZON 4 TÜRKÇE DUBLAJ İLE GELİYOR!