in ,

Just Cause Filmi Geliyor!

Oyunlarla aynı kaderi paylaşmaması dileğiyle.

John Wick filmlerinin yaratıcısı olan Derek Kolstad tarafından Just Cause film adaptasyonu için senaryo yazılmasına başlanıldı. Square Enix ve Avalanche Stüdyoları ile görüşmeler bitti ve Constantin Film tarafından haklar alındı. Prime Universe Filmleri ile iş birliği yapacak olan Constantin Film ekibi, büyük bir film serisinin başlangıcını da yapmayı ümit ediyor.

Özellikle son dönemde oyunların çok eleştiri alması nedeniyle film fikri biraz yanlış geliyor ancak Derek Kolstad gibi bir yazarın işin içinde olması ise oyunun hayranlarına ümit vermiyor değil. Bakalım oyun cephesinde kaybeden Just Cause, film cephesinde kazanabilecek mi? Açık dünya oyunu olması ve oyun mekanikleri de filmlerden beklentiyi yükseltecektir. Bu beklentileri de karşılayıp karşılayamadığını hep beraber göreceğiz ilerleyen günlerde.

ne düşünüyorsun?

1 puan
Upvote Downvote

Yazar: Caner Özdemir

Son sınıf Bilgisayar Mühendisliği öğrencisiyim. Küçük yaşta oyunlarla tanıştım ve Half Life ile başlayan oyunculuk serüvenim, beni kendi oyunlarımı geliştirme isteğine kadar götürdü. Çok farklı platformlarda oyunlar da oynadım ve 16 yaşımda da oyun programlamayla ilgili ilk çalışmalarıma başladım. Only A Gamer çatısı altında da oyunlar üzerine liste yazıları yazarak sizlerle oyun dünyasına bakış açımı paylaşma imkanı buldum!

İçinde Kaybolacağınız En İyi 10 Simülasyon Oyunu!

Steam Chat Uygulaması Mobil Marketlerde Yerini Aldı!