in , ,

Kablolu Farelere Kafa Tutan Kablosuz Oyuncu Faresi Logitech G305 Tanıtıldı!

Logitech’in kalitesini oyuncular arasından bilmeyen sanırım yoktur. Her tarzda ve her koşula özel olarak ürünler üreten LOGITECH, kablosuz farelerle oyun oynamak isteyen oyunculara özel yeni faresini tanıttı. G305 model adıyla satışa çıkaran Logitech, verdiği muhteşem gecikme süresi ile kablolu farelere adeta kafa tutuyor. Kablolu farelerden daha hızlı bir oyun deneyimi sunmak için Logitech G’nin özel LIGHTSPEED teknolojisini kullanan Logitech G305, devrim niteliğindeki HERO sensörü sayesinde yeni nesil performans ve önceki nesil farelerden 10 kat daha fazla güç verimliliği sunuyor. Logitech G305, sektör öncüsü HERO sensörüyle kullanıcılarına en yüksek oyun performansını vaat ediyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ali Koç'tan Espor'a Destek!

12000 DPI ayarına kadar çıkabilen farenin yeni LIGHTSPEED teknolojisi ile gecikme kablolu farelerdeki gibi 1ms’e düşmüş durumda. Bu da kablolu farelerdeki tepkiselliğin kablosuz fareye taşınması anlamına geliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  THE KING OF FIGHTERS 2002 GOG'da Ücretsiz Oldu!

Performans konusunda harika bir iş çıkaran Logitech G305’in pil performansı da şaşırtıyor. Performans modunda 250 saate kadar çok rahat çalışabilen Logitech G305, pil ömrü moduna alındığında ise gecikmeyi 8ms’ye düşürüyor ve 9 aya kadar çalışma garantisi veriyor. 99 gram ağırlıyla da oldukça hafif olan Logitech G305’i gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EN İYİ 10 STRATEJİ OYUNU 2

Steam’de 59 TL’ye Satılan Shadow Warrior 2 GOG’da Ücretsiz Oldu!