in , , ,

Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’nin Detayları Netleşti!

Ülkemizde son yıllarda espor ve oyun etkinliklerinin sayısı gittikçe artmakta. Bu serüvene İzmir Karşıyaka da katıldı. Karşıyaka Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen etkinlik, 8-9 Haziran tarihlerinde İzmir Karşıyaka Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda gerçekleşecek ve iki gün sürecek.

İzmir’de uzun zamandır etkinliklere hasret kalan espor oyuncuları ve eğlence meraklıları için müthiş bir gelişme olan Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’ne aynı zamanda Twitch yayıncıları Can Sungur ve Can “Quanaril” Kızılgüneşler de katılacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Multiplayer/Co-op İçeren Az Bilinen 10 Oyun

Karşıyaka’da düzenlenecek olan etkinliğe hem Karşıyaka sakinleri hem İzmir’de bulunan tüm oyunseverlerin katılması bekleniyor. Aynı zamanda şehir dışından da katılımın yoğun olacağı düşünülmekte. Karşıyaka Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay, “İzmir, gerek konumu gerek genç nüfusu ile dinamik bir şehir. Biz de gençlerimize yönelik olarak neler yapabileceğimizi değerlendirirken ‘Neden özellikle İstanbul’da düzenlenen oyun festivalleri İzmir’imizde de olmasın?’ diyerek çalışmalarımıza hemen başladık.” açıklamasında bulundu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  İzmir İçin Üzücü Haber : Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali İptal Edildi.

Karşıyaka Oyun ve Espor Festivali’nde oyuncuların mücadele edeceği oyunlar ise şimdilik FIFA 19, Counter Strike: Global Offensive, PUBG ve League of Legends olarak belirlenmiş durumda. Turnuvada kazananlarına verilecek ödüller ve turnuva formatı hakkında yapılacak olan duyuruları sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Warcraft: Orcs & Humans ve Warcraft II Battle.net Edition Şimdi GOG.com’da!

Huawei’nin Yeni Amiral Gemisi P30’un Fiyatı ve Teknik Özellikleri Duyuruldu!