in ,

Kelime Tatlısı, Moralabs’dan Bir Kelime Bulmaca Oyunu

Moralabs’ın yeni oyunu Kelime Tatlısı, Appstore ve Google Play Store’da yayınlandı. Kelime Tatlısı, 300’den fazla bölümün 1000’den fazla kelimenin olduğu birbirinden eğlenceli bulmacalardan oluşan bir mobil oyun.

Oyun Hakkında

Mutfak konsepti ile kelime bulmacasını birleştiren Kelime Tatlısı’nda,  oyuncuya bir tabak içinde karışık harfler veriliyor. Bu harflerden  farklı ve anlamlı kelimeler yaratması ve tepsideki kutulara yerleştirmesi bekleniyor. Tepside olmayan ama yine de anlamlı olan kelimeler ekstra kelime olarak sayılıyor ve bulunan ekstra kelimeler, taşa dönüşüyor. Sahip olunan taş miktarına göre ipucu alınabiliyor ve bulmacalar daha hızlı çözülebiliyor. Dolayısıyla ne kadar çok kelime bulunursa, o kadar hızlı ilerleniyor. Bölümler kolaylık derecesine göre kolaydan zora doğru oynanabiliyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  AMD ve İntel İşlemcilerde SWAPGS Açığı Bulundu!

Kelime Tatlısı, kullanıcılar tarafından da çok sevildi, henüz ilk ayını doldurmasına rağmen, ilk aylık indirilme sayısı neredeyse 50.000’e yaklaştı. Ayrıca çıktığı ilk hafta iOS’ta feature listesinde yerini aldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Obduction Ücretsiz Oldu!

Oyun, iOS’ta 8.0 veya üst sürümünü gerektirirken, iPhone, iPad, iPod touch ve Android ile uyumlu. Ayrıca, internet olmadan da oynanabilen bir oyun. Kelime Tatlısı, metroda, otobüste, evde dışarıda istenilen yerde İnternet olmadan da oynanabiliyor.

Oyunun Google Play sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Oyunun ITunes sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Walking Dead Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!

Monaco: What’s Yours Is Mine Steam’de Ücretsiz Oldu!