in , ,

Kena: Bridge of Spirits 2021’e Ertelendi!

Kena: Bridge of Spirits, ilk olarak 11 Haziran 2020 TSİ 23.00’da düzenlenen PlayStation 5 The Future of Gaming etkinliğinde duyurulmuştu. Kena: Bridge of Spirits‘in 2021‘in ilk çeyreğine ertelendiği duyuruldu. Detaylar haberimizde.

kena:bridge of spirits

Ember Lab tarafından geliştirilen Kena: Bridge of Spirits’in Holiday 2020, yani 2020’nin sonları noel dönemimde çıkması planlanıyordu. Ember Lab tarafından yapılan açıklamaya göre oyun 2021’in ilk çeyreğine ertelenmek zorunda kaldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Steam: Ürün İade Talepleri İndirimlerde Coştu

Geliştirici Ember Lab tarafından yapılan açıklamada evden çalışma modeline geçiş yapılması geliştirilme sürecini zorlaştırdığını ve bu yüzden de zor bir karar olsa da oyunun 2021’in ilk çeyreğine ertelenme kararı alındığı belirtildi. Bu zamanı oyunu daha iyi bir duruma getirmek için harcayacaklarını da eklediler. Ayrıca önümüzdeki aylarda oyun hakkında yeni detaylar öğreneceğimizi açıkladılar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Stardew Valley Telefonlara Geliyor

Kena: Bridge of Spirits, 2021’in ilk çeyreğinde PlayStation 4, PlayStation 5, PC(Epic Games Store) platformları için çıkışını yapacak. İşte oyunun fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

VALORANT 2.Kısım Bitiş Tarihi Duyuruldu!

borderlands 3 yeni nesil

Borderlands 3 Yeni Nesil Konsollara da Gelecek!