in , ,

Kendi Oyunlarını Yapmak İsteyenlere Müjde: AppGameKit Classic Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

Steam üzerinden oyun geliştiricileri için satılan çoğu yazılımdan biri olan ve kendi oyunlarınızı yapabileceğiniz oyun motoru AppGameKit Classic: Easy Game Development Steam üzerinden ücretsiz oldu. Kampanya stoklarla sınırlı ve bu yazılım kısa süreliğine ücretsiz, o yüzden elinizi çabuk tutun!

Yazılım Hakkında:

Tam 77,00₺ değerindeki AppGameKit diğer oyun motorları kadar kompleks olmamasına rağmen oyun geliştiriciliğine atılmak isteyenler için başlangıç seviyesinde kullanılabilecek güzel bir araç olma özelliği taşıyor. Yazılım, özellikle mobil platformlar için oyun geliştirmek isteyenlere güzel avantajlar sunuyor. Özellikle Steam‘in atölye desteği sayesinde farklı geliştiricilerinin yaptığı içerikleri oyununuza ekleyebilmeniz yazılımın artıları arasında. Fakat motoru kullanmak için en azından temel seviyede C++ dilini bilmeniz şart.

Yazılımı Nasıl Alırım?

Yazılımı almak için öncelikle buraya tıklayarak yazılımın ana sayfasına ulaşın. Ardından Steam hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”HESABA EKLE” butonuna tıklayın. Tıklama işleminden sonra AppGameKit Classic: Easy Game Development kalıcı olarak Steam kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 5 Ekim 2020 Türkiye saati ile 20.00‘a kadar geçerli olacaktır elinizi çabuk tutun!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Pandora Bilişim Yeni Ekip Arkadaşları Arıyor

Kim bilir belki sırf ücretsiz edindiğiniz bu yazılımı denemek için temel düzeyde C++ dilini öğrenip kendinizi geliştirerek dünyanın en iyi oyun geliştiricisi olacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Pikuniku Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz Oyun: Rising Storm 2: Vietnam Epic Store’da Ücretsiz Oldu!