in , ,

Kış Mevsimi Şampiyonu BAUSuperMassive Oldu!

League of Legends 2018 Vodafone FreeZone önderliğinde yapılan Kış Mevsimi Finali nefes kesen bir mücadeleyle son buldu. 19 maçlık rekor seriyle finale gelen BAUSuperMassive ve ilk kez final aşamasında adını duyuran Royal Bandits arasındaki çekişmeli mücadelenin galibi BAUSuperMassive oldu. Ayrıca en değerli oyuncu ödülünün sahibi de tüm serilerde gösterdiği üstün performansla SnowFlower seçildi. Başarılı oyuncu, ödülünü Vodafone Dijital Segmentler Pazarlama Direktörü Nedim Baytor’un elinden aldı.

22 Nisan’da İstanbul’da gerçekleştirilen League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’ni Royal Bandits’i 3-1’lik skorla mağlup eden BAUSuperMassive kazandı ve bu önemli kupanın sahibi oldu.

 

Final mücadelesinde BAUSuperMassive ilk iki maç boyunca rakibini baskı altına alarak galibiyete ulaşsa da Royal Bandits 2-0’lık bir skorun ardından başka bir takım kimliğine büründü ve akıcı bir oyunla skoru 2-1’e taşımayı başardı. Üçüncü maçın ortalarına kadar her iki takımın da belirli bir üstünlüğü bulunmazken BAUSuperMassive ani baskınlarla skor farkını açmaya başladı. Kısa sürede zafere ulaşan BAUSuperMassive 3-1’lik skorla League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Şampiyonu olmayı başardı.

Nedim Baytorun: e-Spora önümüzdeki 5 yılda 30 milyon TL’lik destek vereceğiz

e-Sporun dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüyen bir pazar olduğunu belirten Vodafone Türkiye Dijital Segmentler Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun, “Vodafone FreeZone olarak, e-Spor pazarını, genç abonelerimize gençliklerini özgürce yaşama imkânı verecek yeni bir yatırım alanı olarak görüyoruz. Bu doğrultuda geliştirdiğimiz oyun paketleriyle tutku alanı e-Spor olan gençlere pek çok ayrıcalık sunuyoruz. Geçen yıldan bu yana e-Spor alanında yaptığımız kampanyalar ve tanıtımlar ile 14 milyon gence ulaştık. Bu yıl ise daha kapsamlı ve daha büyük bir adım atarak, ülkemizde profesyonel ligi olan tek oyun League of Legends’ın kış ve yaz mevsimi liglerine isim sponsoru olduk. Son bir yılda yaklaşık 5 milyon TL’lik yatırım yaptığımız e-Spora toplam desteğimizin, önümüzdeki 5 yılda 30 milyon TL’ye ulaşmasını planlıyoruz. Bu vesileyle, League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’nde mücadele eden tüm takımları kutluyoruz” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Forza Motorsport 7 Duyuruldu!

Bora Koçyiğit: Centilmence ve tutku dolu mücadele için her iki takımı da kutluyorum

Riot Games Türkiye Ülke Müdürü Bora Koçyiğit, maç sonrası yaptığı değerlendirmede; “League of Legends 2018 Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi’ni finale yakışır bir mücadele ile geride bıraktık. Buraya kadar gelmeyi başaran iki takımımızı da yürekten tebrik ediyorum. Heyecanlı ve coşkulu bir final mücadelesini bugün hep birlikte izledik ve e-Sporun güzelliklerine, takım oyununa, mücadele ruhuna bir kez daha şahit olduk. Takımlarımız her sezon olduğu gibi bu sezonda da centilmence ve tutkuyla mücadele ederek hepimize kaliteli bir Kış Mevsimi yaşattılar. Yaz Mevsimi Sezonu’nda da çok özel mücadelelere tanıklık edeceğimizi düşünüyorum. Bu zorlu mücadeleden zaferle ayrılan BAUSuperMassive’i kutluyorum. Ülkemizi Sezon Ortası Turnuvası’nda başarıyla temsil edeceklerine de yürekten inanıyorum. Ekranları başında bu keyifli finali bizlerle paylaşan tüm izleyicilere de teşekkür etmek istiyorum.” dedi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 10.16 Yama Notları Özeti | Yeni Şampiyon: Yone!

Avrupa biletini cebine koydu

Kış Mevsimi’ni zaferle noktalayan BAUSuperMassive, senenin ilk uluslararası etkinliği olan 2018 Sezon Ortası Turnuvası için Avrupa’da ülkemizi temsil etme hakkını da kazandı. Almanya’nın Berlin şehrinde, yenilenen EU LCS stüdyolarında 3-15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek ön elemeler ve grup aşamasının ardından bu aşamaları geçen takımlar, final serileri için 18-20 Mayıs tarihleri arasında Paris’te, Le Zénith Paris – La Villette’te mücadele edecek.

En değerli oyuncu SnowFlower

Vodafone FreeZone Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’nin en değerli oyuncusu, SnowFlower oldu. Dört seri boyunca Vadi’de rakiplerini ustalıkla alt eden SnowFlower, ödülünü Vodafone Türkiye Dijital Segmentler Pazarlama Direktörü Nedim Baytorun’un elinden aldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Guinnes Rekorlar Kitabına Girmiş 9 İlginç Oyun Rekoru

PUBG Mobile Kendini Geliştirmeye Devam Ediyor