in ,

KMF’de Son Düzlük

SuperMassive ve Crew arasında gerçekleşecek olan League Of Legends Kış Mevsimi Finali 22 Nisan tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleşecek. 5 maç üzerinden oynanacak serinin sonunda şampiyon belli olacak. Şimdi isterseniz gelin önce bu takımların buralara gelmeden önce kimleri yendiklerine bir bakalım.

SuperMassive eSports

Ligi 10 galibiyet, 2 beraberlik ve 2 mağlubiyetle 1. sırada bitiren SuperMassive, ligdeki 2. takım olan Aurora’ya 10 puan fark atarak ligi 32 puanla tamamladı ve elemelere yarı finalden başladı. Çeyrek finallerde HWA’yı 3-2 yenen Fenerbahçe ile karşı karşıya gelen Supermassive, 1-0 geriye düştüğü maçı 3-1’e çevirerek adını finale yazdırdı. Toplam 4 maçlık serinin özetini aşağıdan izleyebilirsiniz.

Oyunfor.Crew

Ligi 5 galibiyet, 5 beraberlik ve 4 mağlubiyetle 3. sırada bitiren Crew, ligi 20 puanla tamamlayıp elemelere çeyrek finallerden başladı. Çeyrek finallerde Galactikos’u 3-0’lık ezici bir galibiyetle mağlup eden Oyunfor.Crew, yarı finallerde de lig 2.si Aurora’yı 3-1’lik bir skorla mağlup edip adını finale yazdırmayı başardı. Oyunfor.Crew’in Aurora’yla yaptığı 4 maçlık yarı final serisinin özetini aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

22 Nisan tarihinde Volkswagen Arena’da gerçekleşecek olan KMF, Twitch ve S Sport TV’den izlenebilecek. İki takıma da bol şans!

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dota 2 | 1K MMR Testi | Bilemeyeni Dövüyorlar!

Ubisoft Bazı Oyunlarına Zam Yaptı!