in ,

La Casa de Papel 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Merakla beklenen La Casa de Papel’in 5. kısmı ne zaman çıkacak?

Nisan ayının başında bizlerle buluşan İspanyol yapımı Netflix Originals dizisi La Casa De Papel‘in 4. sezonunun ardından hikayenin gidişatı ve dizinin popülerliğinden dolayı izleyicilerin kafalarında 5. sezonun ne zaman geleceği hakkında soru işaretleri oluşmaya başladı. Peki acaba La Casa de Papel 5. sezon ne zaman başlayacak? Bu haberimizde sizler için La Casa de Papel 5. sezonuyla ilgili açıklanan tüm bilgileri ve yorumları derledik. Detaylar haberimizde.

Türkiye’de büyük bir izleyici kitlesine sahip La Casa de Papel, toplam 38 bölümden oluşan 4 adet sezonu geride bırakarak uzun bir süre yayın hayatına devam etti. İspanyol yapımı soygun ve suç dizisi La Casa de Papel, ilk olarak Antena 3 İspanyol kanalında yayınlandı. Dizi daha sonra Netflix ile yapılan anlaşma ile Netflix Originals serisi altında Netflix platformunda yayınlanmaya devam etti. Dizinin en son yayınlanan sezonu 4. kısım olarak yer aldı ve toplam 8 bölüm olarak karşımıza çıktı. 4. sezon sonrası izleyiciler 5. sezonu merak etmeye başladı. COVID-19 nedeniyle dizi ertelenecek mi? LCDP 5. sezon ne zaman çıkacak? Dizi toplam kaç sezon devam edecek? Bu soruların cevapları haberimizde.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Huawei P30 Lite Artık Türkiye’de!

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON OLACAK MI?

Dizinin merakla beklenen 5. sezonu hakkında Netflix CEO’su Paco Ramosyok ve dizinin yapımcısı Alex Pina tarafından 4. kısmın yarattığı etki ve yeni sezon talebine göre çekimlerin başlayacağını açıkladılar. Ancak bu durum kısa vadede geçerli değil. 6 aylık bir süre öngörülüyor. İspanyol gazetesi Marca ise 5. ve 6. sezonun kesin olarak geleceğini aktardı ancak Alex Pina bu konuda hiçbir şeyin kesin olmadığı hakkında yeni bir açıklama yapmak zorunda kaldı. Etkisi hala devam etmekte olan yeni tip Koronavirüs, özellikle İspanya’yı da büyük ölçüde etkiledi. Bu durum dizinin planlanan çekim takvimlerini de büyük ölçüde etkileyecektir. Henüz tam bir tarih belirtilmedi ancak hem yarım kalan hikaye hem de talep üzerine çekimler en uygun zamanda başlayabilecek gibi gözüküyor.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZON NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Dizinin çekimleri için Netflix tarafından 6 aylık bir süre sonunda salgının durumuna ve talebe göre çekimlere karar verilirse Kasım 2020 gibi başlayacak ve Temmuz 2021 gibi yayınlanacak şeklinde bir öngörü mevcut.

LA CASA DE PAPEL 5. SEZONDA NE OLACAK?

Dizi 3. sezon ile beraber yepyeni bir soygun planına yönelmiş ve bu sefer İspanya Merkez Bankası’ndan altın soygununa başlamışlardı. Profesör, kardeşinin isteği üzerine daha önce Darphane soyan ekibi ile bu sefer İspanya Merkez Bankası’nı soyup külçe külçe altın toplamaya karar veriyor ve hikaye başlıyor. İşte 4. sezonda bu soygun devam etti ancak tamamlanamadı. 5.sezonda ise artık bu altın soygununun tamamlanması ve bazı eleştirmenlere göre dizinin final yapması bekleniyor. Müfettiş Sierra, hikayede yine büyük bir rol oynayacak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yet Another Zombie Defense Steam'de Ücretsiz Oldu!

LA CASA DE PAPEL TOPLAM KAÇ SEZON OLACAK?

La Casa de Papel’in kaç sezon süreceği henüz belli değil ancak farklı görüşler mevcut. İlk olarak İspanyol gazetesi Marca 5. ve 6. sezonların geleceğini belirtiyor. İspanyol dizi eleştirmenleri ise 5. sezonun, yarım kalan 4. sezon soygununun finalini konu alacağını ve dizinin sona ereceğini düşünüyorlar. Yetkililerden ise henüz bir resmi açıklama gelmedi.

La Casa de Papel’in 5. sezonu hakkındaki tüm bilgiler bu şekilde. Merak edenler ve ilgili olanlar için dizinin 4. sezon incelemesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Sizce La Casa de Papel 5. sezon ne zaman yayınlanacak?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

WWE 2K Battlegrounds Duyuruldu!

En İyi Sanat Tasarımına Sahip 10 Mobil Oyun!