in , ,

La Casa de Papel’in 4.Kısım Fragmanı Paylaşıldı!

İspanya yapımı orijinal Netflix dizisi La Casa de Papel ilk 3 sezonunu geride bıraktı. Sezon yerine aslında kısım olarak adlandırılan sezonlardan sonra, aslında tam olarak tamamlanmayan 3.sezonun diğer yarısı 4.kısım olarak adlandırıldı ve fragmanı sonunda paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

Alex Pina yaratılan televizyon dizisi ilk olarak 15 bölümden oluşuyordu ve 2 Mayıs 2017 tarihinde Antena 3 adlı İspanyol televizyon kanalında yayınlandı. Daha sonradan Netflix tarafından fark edilerek satın alındı ve kısaltmalar dahilinde yayınlanmaya başladı. Özellikle ülkemizde büyük ilgi toplayan dizi, çıktığı dönemde herkesin dilinde dolaşıyordu hatta dizinin oyuncuları Türklere özel hayran videoları bile çekmişti. Merakla beklenen 4.kısım fragmanı sonunda bizlerle paylaşıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Razer Oynadıkça Kazandıran "Paid to Play" Platformunu Duyurdu!

Yeni fragman bizlere yeni kısımda kaosun devam edeceğini gösteriyor. Müfettiş, yeni müfettiş ile sorunlar yaşıyor ve tehdit ediliyor. Nairobi’nin vurulmasından sonra ekip dehşete düşüyor ve büyük bir savaşa hazırlık yapılıyor. La Casa de Papel’de 4.kısım oldukça aksiyon ve heyecan dolu olacak gibi duruyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix The Witcher'ın Animasyon Filmini Duyurdu!

Siz La Casa de Papel hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni kısım çıkınca izleyecek misiniz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında belirtebilirsiniz. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz. İşte La Casa De Papel 4.Kısım resmi fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HBO The Last of Us Dizisinin Geleceğini Duyurdu!

Ücretsiz Oyun: Offworld Trading Company Ücretsiz Oldu!