in

Lays, Ruffles ve Doritos’tan Ağızlara Şenlik Oyun Kodu Kampanyası

Hem damakları hem cüzdanları tatmin eden kampanya!

Lays, Ruffles, Doritos’tan gamerlara özel kampanya!

5-18 Aralık tarihleri arasında tüm Migros mağazalarında 10 TL ve üzeri Lays, Ruffles ve Doritos alımına digital oyun kodlarında 5 TL indirim hediye!

KAMPANYA DETAYLARI

  • 5 – 18 Aralık 2019 tarihleri arasında Türkiye genelindeki Migros, 5M Migros, ve Migros Jet mağazalarından Money Kart özellikli kartlar ile tek seferde 10 TL ve üzeri Lay’s, Ruffles, Doritos markalı ürün alımına Steam Cüzdan Kodu (Counter-Strike, DOTA 2), Riot-PIN (League of Legends), Zula Altını (Zula), TamGame Points (Point Blank) ve Razer Gold PIN (PUBG Mobile, Bigo Live, Mobile Legends) oyun kodlarında geçerli 5 TL indirim hediye edilecektir.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos markalı ürün ve oyun kodu alışverişi iki ayrı fişte yapılmalıdır.
  • Kampanyadan yararlanmak için önce Lay’s, Ruffles, Doritos markalı ürünler Money özellikli kartlar ile alınmalı, sonrasında ikinci alışveriş olarak dijital oyun kodları yine Money özellikli kart ile alınmalıdır.
  • Ürün indirimi teknik nedenlerden dolayı yapılamıyorsa, indirim tutarı 2 gün içerisinde alışveriş yapılan karta tanımlanacak ve dijital oyun kodu alışverişinde 5 TL indirim olarak yansıtılacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Zombie Driver HD Ücretsiz Oldu

Tesfed Vodafone FreeZone Türkiye Kupasına Yoğun İlgi!