in ,

League of Legends 2018 Şanlı Kostümü Sızdırıldı!

Bildiğiniz gibi geçtiğimiz dönemlerde sezon sonlarında sihirdar derecelerine göre ödüller veriliyordu. Bu ödüller özellikle altın ligi ve yukarısı için oldukça önem arz ediyor lakin bu liglerde sihirdarlara o döneme özel çıkarılan “şanlı” kostümler hediye ediliyordu. Oldukça özel olan bu kostümler, sihirdarlar tarafından da heyecanla karşılanıyordu. 8. sezonun sonlarına doğru yaklaştığımız şu dönemde gözler bu senenin şanlı kostümüne çevrilmişti. 2018 Dünya Şampiyonası heyecanı da bir yandan sürerken geçtiğimiz gün şanlı kostüme dair bir tanıtım videosu sızdırıldı.

League of Legends İspanya resmi Twitter hesabı üzerinden sızdırılan bu videoda, kostüme dair detaylar açıkça görülebiliyor. Altın işlemelerin yanı sıra diğer şanlı kostümlerde de göze çarpan işlemeler bu kostümde de yer alıyor. Ayrıca videoya baktığımızda büyük mekanik bir topu tutan şampiyonumuz göze çarpıyor. Şampiyon detaylarına baktığımızda ise özellikle ağız kısmından robotik dişi bir şampiyon olduğu anlaşılabiliyor. Bu kısımdan itibaren akıllara iki şampiyon geliyor: Camille ve Orianna. Ancak videoda oldukça büyük bir top da var. Zaten böylesine büyük bir topa sahip olan tek şampiyon Orianna. Anlaşılan 2018 döneminin şanlı kostümü Orianna için geleceğe benziyor. Şanlı kostümün ilerleyen günlerde resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games Çalışanları Grevde!

Kostüme sahip olmak için tek yapmanız gereken şey ise altın ligi ve üzeri bir ligde yer almak. Eğer henüz bu lige ulaşamadıysanız merak etmeyin, dereceli sezonunun resmi olarak sona ermesine birkaç hafta var.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Starbreeze Stüdyosu Kapanma Noktasına Geldi!

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

League of Legends Dünya Şampiyonası Grup Aşamasında 3. Gün Geride Kaldı!

The Awesome Adventures of Captain Spirit İncelemesi