in ,

League of Legends 2018 Üniversite Ligi Kayıtları Başlıyor!

League of Legends yeni sezonunda da bütün hızıyla devam ediyor. Türkiye Şampiyonluk Ligi’nde 2018 heyecanının başlamasının hemen ardından, Üniversite Ligi heyecanı da şimdiden yaşanıyor. Ayrıca bu yıl öyle yoğun katılım var ki 400’e yakın takımın ligde yer alacağı tahmin ediliyor.

League of Legends Üniversite Ligi 2018 kayıtları, 1 Şubat’ta başlıyor. 22 Şubat’a kadar sürecek kayıt işlemleri tamamlandıktan sonra 24 Şubat’tan itibaren ilk elemeler için takımlar karşı karşıya gelecek. 

 

Elemeler İki Ayrı Oturumda Gerçekleşecek

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch 2 Geliyor!

League of Legends Üniversite Ligi 2018’de elemeler, iki haftalık bir süreçte gerçekleştirilecek. İlk hafta yapılacak maçlarla ilk 16 takım belirlenirken, ikinci hafta ise ilk haftanın ilk 16’sı dışında kalan takımların katılımıyla ikinci 16 takım belirlenecek. İki haftanın sonunda belirlenen toplam 32 takım, grup aşamasında oynama hakkı kazanacak.

 

Türkiye’nin her bölgesinden katılım beklenen League of Legends Üniversite Ligi’ne, takımların aynı üniversiteden 5 as oyuncu ve en az 1 yedek oyuncuyla dahil olması gerekiyor. Takımlar kendilerine farklı rollerde olmak üzere 3 ayrı yedek oyuncu dahil edebiliyorlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox'a Klavye ve Fare Desteği Ne Zaman Gelecek?

 

Heyecan dolu turnuvanın grup aşaması 10 Mart tarihinde başlayacak ve 1 Nisan tarihinde sonlanacak. Çeyrek finaller 7, 8, 14 ve15 Nisan tarihlerinde oynanacak. Yarı final karşılaşmaları 28 Nisan’da oynanacak ve büyük final 29 Nisan’da gerçekleşecek.

 

Detaylı bilgi ve yeniliklerden haberdar olmak için sitemizi takip edebilir veya aşağıdaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.

https://tr.leagueoflegends.com/tr/news/community/leagueu/2018-universite-ligi-basliyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

God Of War Çıkış Tarihi Açıklandı!

PUBG | 1 Şubat 2018 Güncelleme Notları