in , , ,

League of Legends Dünya Şampiyonası Çeyrek Finalistleri Belli Oldu

League of Legends : Syndra

Geçtiğimiz ayın 23’ünde başlayan League of Legends World Championship‘in grup aşamasının ardından 8 çeyrek finalist belli oldu. Bu şampiyonada bizi temsil eden 1907 Fenerbahçe E-spor, zorlu rakiplerine karşı iyi mücadele etmesine rağmen grup aşamasında maalesef elendi. Bir dahaki sefere diyelim artık.

19-22 Ekim tarihleri arasında oynanacak olan çeyrek final maçlarında “Longzhu Gaming ile Samsung GalaxySK Telecom T1 ile Misfits GamingRoyal Never Give Up ile Fnatic ve Team WE ile Cloud 9” takımları mücadeleye devam etme hakkı kazandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yarı Final Eşleşmeleri Belli Oldu

 

League of Legends : Rumble

Çekilen kura sonrası grup aşamasının en zorlu takımlarından birisi olan ve geçtiğimiz sene League of Legends World Championship 2016‘da final oynayan Samsung Galaxy ile eşleşen 1907 Fenerbahçe E-Spor bu takımın dışında Royal Never Give Up ve Avrupa şampiyonu G2 Esports ile de karşı karşıya gelmişti. Her ne kadar sarı lacivertliler rakipleri karşısında birçok kez üstünlüğü ele almayı başarsa da grubundan çıkmayı başaramadı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Riot Games, 13 Yıl Sonra Logosunu Değiştirdi!

19 Ekim itibari ile dört gün boyunca saat 11.00’da başlayarak 5 maçlık seriler halinde oynanacak çeyrek final karşılaşmaları, Riot Games Türkiye Twitch ve LoLespor YouTube kanallarından, Türkçe anlatımlar ve profesyonel yorumcular eşliğinde canlı olarak yayınlanacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

HEROES OF THE STORM ETKİNLİĞİ: CADILAR BAYRAMI

Megaton Rainfall: Uzaylılara Karşı Dünyamız