in , ,

League of Legends Dünya Şampiyonu: Samsung Galaxy!

2017 League of Legends Dünya Şampiyonası sona erdi. 4 Kasım’da ‘Kuş Yuvası’ olarak da bilinen Pekin Ulusal Stadyumu’nda Kore’nin en iyi iki takımını karşı karşıya getiren League of Legends final mücadelesinde, geçtiğimiz sene mağlup olan ve bu sene rövanş olarak turnuvaya geri dönen Samsung Galaxy, mağlup olduğu ezeli rakibi SK telecom T1 takımını mağlup ederek şampiyonluğunu ilan etti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 9.3 Yama Notları Özeti | Nişancı Krizi Sona Eriyor

LoL ve e-spor tutkunlarının 80 bin kişilik Pekin Ulusal Stadyumu’nu hınca hınç doldurduğu final mücadelesinde takımlar görkemli açılış seremonilerinin ardından sahne aldı. İlk oyunda rakibi SK telecom T1 karşısında sergilediği kusursuz oyunla ilk skoru hanesine yazan Samsung Galaxy, ikinci oyunda da rakibi üzerindeki baskısını sürdürerek durumu 2-0 yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hızlı ve Öfkeli Tarzında Bir Fragman İle: Need For Speed Payback!

Daha önceleri skor bakımından geriye düşmesine rağmen, son anlarda yaptıkları saldırılarla rakiplerini alt etmeyi başaran SK telecom T1, üçüncü maçında tecrübeli oyuncusu Faker ile umut vaat ettiyse de art arda yaptığı hataları telafi edemedi. Böylece 3-0 yenilgisiyle SK telecom T1 dünya şampiyonası kupasına veda etmiş oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

STARCRAFT II FREE TO PLAY OLDU!

Alaca Karanlığın İçindeki Parıltı: Zoe