in ,

League of Legends Ücretsiz Kostümler İçin Son Tarih Yaklaşıyor!

Riot Games, sunduğu ücretsiz kostüm kampanyasını kısa sürede sonlandırmaya karar verdi. Bildiğiniz gibi Riot Games, League of Legends resmi hesaplarını takip eden kullanıcılarına “sosyal promosyon” adı altında çeşitli kostümler hediye ediyordu. Yakın zamanda açıklama yapan Riot Games bu etkinliğin sona ereceğini belirtti.

Riot Games’in Facebook hesabını takip edenlere Riot Kızı Tristana, Twitter hesabını takip edenlere Dehşet Şövalyesi Garen ve resmi Youtube hesabını takip edenlere ise Zincirkıran Alistar hediye edilmişti. Zincirkıran Alistar kostümü Türkiye bölgesinde mevcut olmasa da diğer ücretsiz kostümler sihirdarları oldukça heyecanlandırmaya yetmişti. Yakın zamanda açıklanan bilgilere göre bu kostümler artık ücretsiz alınamayacak olup tarihin tozlu sayfalarına kaldırılacak efendim. Hatıra içerik kategorisine girecek bu kostümler için Riot Games sihirdarlara son bir fırsat daha verdi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL 9.24 Yama Notları Özeti | Sezonun Son Yaması!

Eğer bu kostümlere sahip değilseniz League of Legends Destek Sayfasından > Bilet Gönder > “Sınırlı Süreli Ücretsiz Promosyon Kostümler Tristana/Garen”seçeneğini seçtikten sonra çıkan form alanlarını doldurup “GÖNDER” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. Özellikle bilet kısmında Riot Games oldukça hızlı ve nazik bir şekilde ricanızı yerine getiriyor. Ayrıca bu özelliğin 01.08.2018 tarihine kadar geçerli olduğunu da belirtelim. Vadide iyi eğlenceler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

En Sevilen 8 Mobil Dövüş Oyunu | Mobil Kuşağı #3

Birbirinden İlginç 10 Oyun Bilgisi | Oyun Bilgileri #1