in , ,

League of Legends: Wild Rift Paylaşılan Yeni Videolar ile Heyecanımızı Arttırdı!

League of Legends’ın 5’e 5 MOBA deneyiminin mobil cihazlar için yeniden yapılmış hali olan League of Legends: Wild Rift, bölgesel olarak sunulacak Açık Beta’sı resmen başladı. Oyuncuların merakla beklediği League of Legends: Wild Rift için Riot Games, resmi oynanış ve tanıtım videolarını da yayımladı.

Oyun LoL’ün mobil cihazlar için port edilmiş hali değil. Oyun sadece mobil cihazlar için sıfırdan geliştiriliyor. Geçtiğimiz yıl yapılan etkinlikte ilk kez tanıtılan League of Legends: Wild Rift’in konsol sürümü de bulunacaktı fakat ekipler oyunun mobil sürümüne öncelik verdi. Oyunun konsol versiyonunun ne zaman geleceği ise belirsiz. Asya’da Kapalı Beta sürecini tamamlayan oyun Açık Beta’sına yine Asya‘da başladı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Playstation 5 İsveç'te Ön Siparişe Sunuldu!

Oyunda yenilenmiş modeller ve animasyonlar, oyun sistemleri, yeni iki taraflı kontrol düzeni ve çok daha fazlası yer alıyor. League of Legends‘a benzer şekilde bütün şampiyonların hiçbir ödeme yapmadan açılabildiği oyunda, oyun süresi ya da güç için de herhangi bir ödeme yapılmıyor. Yapılan ödemeler sadece kozmetik yani oyun P2W olmayacak. Oyunlar ortalama 18 dakika sürüyor ve Riot Games bu özelliği korumak istediklerini, mobilde hızlı bir LoL deneyimi sunmak istediklerini belirtiyor.

Aralık ayında Türkiye’de

League of Legends: Wild Rift Endonezya, Japonya, Malezya, Filipinler, Singapur, Güney Kore ve Tayland’da Açık Beta’sıyla oyuncuların beğenisine sunuluyor. Oyun Türkiye’nin içinde bulunduğu Avrupa Bölgesi’ne ise Aralık ayında gelecek. Aralık ayında Açık Beta’ya dahil olacak bölgeler arasında Okyanusya, Tayvan ve Vietnam da bulunuyor. Son olarak Kuzey ve Güney Amerika için de İlkbahar 2021‘de Açık Beta süreci başlayacak. Açık Beta sürecinin başlaması şerefine oyuncuların merakla beklediği resmi oynanış ve tanıtım videoları da yayımlandı:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Amazon'un Oyunu New World'den Yeni Fragman Geldi!

Wild Rift Tanıtım Videosu

Tanıtım videosunda The Kinks grubunun orijinali 1964 yılında yayımlanmış şarkısı “You Really Got Me”nin 2WEI, Hanna Leess, Kataem ve Marvin Brooks tarafından düzenlenmiş bir versiyonu yer alıyor. Şarkıya aşağıdaki bağlantılardan farklı platformlar üzerinden de ulaşabilirsiniz:

Wild Rift Resmi Oynanış Videosu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Blair Witch Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Xbox Live Gold Kasım 2020 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!