in , ,

LOLLOL VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF HARİKAHARİKA

Left 4 Dead 3 Ekran Görüntüleri Sızdırıldı!

Left 4 Dead 3

Valve’a yakınlığı ile bilinen ve daha önce Valve hakkındaki haberleri çok az sayıda sapma ile isabetli bir şekilde bizlere aktarmayı başaran Tyler McVicker, Left 4 Dead 3 oyununa ait olduğunu belirttiği bir haritadan görüntüleri bizlerle paylaştı. Oyunun 2013 senesinde geliştirilen haritalarını bizlerle paylaşan Tyler, paylaştığı videoda oyunun geliştirilmesinin 2017 senesinde iptal edildiğini de belirtti. Source 2 oyun motorunun da aynı zamanda sahip olduğu ilk özellikleri de bu oyun bizlere sunabilecekti. Yani bu oyun, Source 2 oyun motorunun da aynı zamanda bir tanıtımı olabilecekti.

Videoda oyunda 8 karakterin bulunacağını belirten Tyler, 4 karakterin eski oyunlardan geldiğini ve kalan 4 karakterin de yeni tanıtılabileceğini belirtti. Videonun devamında ekran görüntülerini de bizlerle paylaşan Tyler’ın videosunda görülüyor ki Dust 2 assetleri kullanılarak Orta Doğu tarzında bir haritanın tasarımının o dönemde gerçekleştiği ortada. Hatta Dust 2 haritasında bulunan bir lambanın da bu oyunda kullanılacağı da oyun dosyalarında belirtilmiş. Oyun aynı zamanda VR üzerinden de oynanabilecekti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Surgeon Simulator 2 Duyuruldu!

Left 4 Dead 3 oyununun geliştirilmesi sürecinde ise karakterler sınıf bazlı shooterlar olacaktı. Yani her karakterin kendine özel yetenekleri ve zayıflıkları olacaktı. Aşağıda videoyu sizlerle paylaşacağız ama İngilizce’si olmayanlar için videonun özeti yukarıdaki gibi. Daha fazla bilgi bu videoda yer alıyor:

Left 4 Dead 3 çıkacak mı aslında tam kesin değil. Oyunun geliştiricileri şu anda Back 4 Blood adlı bir oyun üzerinde çalışıyorlar, yani Left 4 Dead 3 değil. Fakat Valve’ın son dönemlerde CS:GO’dan sonra bir oyun geliştirmesi ihtimali yeniden doğdu. Back 4 Blood oyunu ise bize Left 4 Dead 3‘ün nasıl olabileceği konusunda bir fikir verebilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  CS:GO 30 Mart 2018 Güncellemesi

Ama ümitleri kaybetmeyin, çünkü size bir ufak bonus daha:

Half Life 2’nin yazarı Erik Wolpaw, şirkete geri döndü geçtiğimiz aylarda. Şirket, aynı zamanda yeni oyunların geliştirilme sürecinde olduğunu da belirtti ve Half Life 3 onayı vermese de yeni oyunların geliştirilme sürecinde olduğunu belirtti. Umut var, evet. Belki de bu sızdırma, aslında sürpriz bir oyunun geliştirmede olduğunun haberi de olabilir. Oyun geliştirmeye tekrar döndüklerini de belirten Gabe Newell, 3 lanetini kıracak mı? İlerleyen günlerde göreceğiz.

PUBG Mobile 17 Nisan 2019 Yama Notları (0.12.0 İçerik Güncellemesi)

Hearthstone: Rise of Shadows İncelemesi | Kötü Çocuklar Ortamlara İniyor!