in , ,

Legends Of Runeterra’nın Açık Beta Tarihi Duyuruldu!

Riot Games tarafından 10.yıl kutlamalarında duyurulan, Hearthshone benzeri yeni kart oyunu Legends of Runetera‘nın 2020 yılında çıkacağı kesinleşmişti. Oyunun kapalı betasına erişim bazı oyuncular için mümkün olsa da tüm oyuncular oyunun oynayamıyordu. Riot Games, müjde haberi vererek açık beta tarihini duyurdu. Detaylar haberimizde.

Temelinde Hearthstone’un temel taşlarına sahip Legends of Runettera, Leauge of Legends karakteriyle oynanan bir kart oyunu. Oyunun ön açık betası 23 Ocak saat 22.00‘da başlayacak. Bu ön açık betaya 20 Ocak saat 10.59‘a kadar ön kayıt yaptıranlar giriş yapabilecek. Ön kayıt sadece PC üzerinden yapılabilecek. 24 Ocak saat 22.00‘da ise açık beta herkes tarafından oynanabilir duruma gelecek. Açık betaya katılan oyunculara, Ay Şaşkını Poro Muhafız hediye edilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL: 8.19 Yama Notları

Oyuna beta sürecinde yeni dereceli modu, arkadaşlara meydan okuma özelliği, sosyal panel, üç yeni muhafız ve altı yeni oyun tahtası eklendi. Açıklamaya göre 20’den fazla kart güncellemesi de mevcut.  Yama notları 22 Ocak saat 20.00‘da buradaki sayfada yayınlanacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Epic Games Store'da Üç Büyük Oyun Ücretsiz Oldu!

Legends of Runeterra, PC ve mobil platformlar için 2020 yılında çıkışını eş zamanlı olarak yapacak. Oyunun açılması için Leauge of Legends istemcisine ihtiyaç olmayacak. Oyunun kendine ait istemcisi olacak. Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi bekliyoruz. İşte açık beta duyurusu için yayınlanan özel video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-…ut-dagi-efsanesi/

Esrarengiz Konu: Nemrut Dağı Efsanesi

Call of Duty Modern Warfare’den Avustralya’ya Bağış!